Корпоративне право Польщі та України
- Автор
- Васильєва В.А.
- Издательство
- -
- Год издания
- 2016
- Переплет
- твердый
Аннотация
У колективній монографії висвітлюються найбільш значущі питання корпоративного права Польщі та України, а також інші питання, що є суміжними з провадженням підприємницької діяльності у формі господарських товариств (особливості інвестування, реєстрація підприємницької діяльності тощо).... Читать далее
- Самовывозбесплатно
- Нова Поштаот 65 грн.
- Курьер Нова Поштаот 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Наличные при получении
- Терминал/наличные при самовывозе
- Оплата по счету (для юридических лиц)
У колективній монографії висвітлюються найбільш значущі питання корпоративного права Польщі та України, а також інші питання, що є суміжними з провадженням підприємницької діяльності у формі господарських товариств (особливості інвестування, реєстрація підприємницької діяльності тощо).
Видання розраховане для юристів, керівників та учасників господарських товариств, керівників підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, інвесторів, викладачів, студентів, а також тих, кого цікавлять проблеми правового регулювання корпоративних відносин.
Розвиток різноманітних зв’язків між державами та народами призводить до посилення взаємодії національних правопорядків, вимагає пошуку компромісних шляхів вирішення існуючих суперечностей між цими правопорядками, адже належний розвиток економічних, політичних, соціальних та інших відносин є неможливим без знання особливостей правового регулювання, правозастосування та правової культури країн-партнерів. Тому особливе місце відведене порівняльному правознавству як науці, що дозволяє з'ясувати, яким чином певна проблема вирішується в іноземних правових системах, і визначити, в якій мірі та в який спосіб її рішення може стати корисним для застосування в інтересах національного правопорядку.
Україна, взявши курс на інтеграцію в Європейську Спільноту, одночасно взяла на себе зобов’язання щодо адаптації внутрішнього законодавства, перш за все тих галузей, які спрямовані на побудову спільного ринку. Особлива увага в цих процесах повинна бути присвячена корпоративному законодавству, яке покликане забезпечити та гарантувати одну з чотирьох базових. свобод внутрішнього ринку ЄС - свободу переміщення капіталу.
Адаптація корпоративного права до стандартів права Європейського Союзу неможлива без аналізу досвіду країн Європейського Союзу. Досяіти даної мети найкраще на прикладі досвіду найближчих сусідів, які свого часу також пройшли шлях змін соціально-економічного ладу, реформування економіки до умов та вимог європейського ринку, гармонізації законодавства до загальноєвропейських стандартів. В цьому контексті цікавим є досвід Польші.
Між Польщею та Україною існують тісні економічні, культурні, історичні зв'язки. З впевненістю можна стверджувати, що обидві держави є стратегічними партнерами як в геополітичному, так і в економічному відношенні. Тому вивчення досвіду нашого сусіда є важливим як з точки зору необхідності зближення з Європейським Союзом, так і з позицій важливості поглиблення зв’язків між країнами-сусідами.
Дане монографічне дослідження є вже другим в серії «Порівняльне правознавство» за участю авторів Прикарпатської юридичної школи в особі працівників Лабораторії проблем корпоративного права та їх партнерів з університетів Європейського Союзу. Монографія носить не лише винятково науковий, але й прикладний характер. Авторський колектив ставив за мету охопити не тільки виключно коло відносин пов’язаних з регулюванням корпоративних правовідносин, але й торкнутися висвітлення низки правовідносин суміжних з корпоративними, а саме: інвестиційних, відносин щодо реєстрації юридичних осіб корпоративного типу та їх реорганізації, ліквідації тощо.
Завдяки такому комплексному підходу, сподіваємось, книга стане корисною як для фахівців в галузі корпоративного права чи порівняльного правознавства, так і для практикуючих юристів, керівників та юрисконсультів українсько-польських підприємств, та підприємств, що вирішили вийти на європейський ринок і функціонувати згідно стандартів права ЄС.
проф. В.А. Васильєва
- Автор
- Васильєва В.А.
- Издательство
- -
- Тип издания
- Монография
- Год издания
- 2016
- Количество страниц
- 377
- ISBN
- 978-966-640-424-7
- Переплет
- твердый
- Язык
- украинский
- Вес
- 0.7 кг
- Тираж
- 300