Методичні рекомендації "Контрзасадні дії" (за досвідом проведення ООС (раніше АТО)
Аннотация
В умовах збройного конфлікту напад із засідки є найбільш ефективним способом тактики бойових дій невеликими за чисельністю групами. За статистикою сучасних збройних конфліктів дії незаконних збройних формувань більш ніж на 70 % складаються із засідок. Для них, а також для диверсійно-... Читать далее
- Самовывозбесплатно
- Нова Поштаот 65 грн.
- Курьер Нова Поштаот 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Наличные при получении
- Терминал/наличные при самовывозе
- Оплата по счету (для юридических лиц)
В умовах збройного конфлікту напад із засідки є найбільш ефективним способом тактики бойових дій невеликими за чисельністю групами.
За статистикою сучасних збройних конфліктів дії незаконних збройних формувань більш ніж на 70 % складаються із засідок. Для них, а також для диверсійно- розвідувальних груп противника, це найбільш доступний, вигідний, ефективний і порівняно безпечний вид бойових дій. Тому Збройні Сили України, повинні бути готовими до бойових дій в умовах застосування противником засідок.
Враховуючи актуальність проблеми, командуванням військових частини і підрозділів, особливу увагу під час проведення занять потрібно звертати на розвиток у командирів і особового складу превентивної готовності до подібних боєконтактів.
Успіх підготовки підрозділу до дій під час потрапляння в засідку передусім залежить від знання характерних особливостей улаштування засідок, типових місць їх розміщення на місцевості, найбільш розповсюджених дій противника із засідок, а також досвіду контрзасадних дій.
- Издательство
- ЦУЛ
- Тип издания
- Практическое пособие
- Год издания
- 2023
- Количество страниц
- 30
- ISBN
- 978-611-01-2856-8
- Переплет
- мягкий
- Язык
- украинский
- Вес
- 0.2 кг
- Формат
- 145х200 мм
- Тираж
- 300