Віктимна злочинність. Кримінальні правопорушення проти життя та здоров'я особи
- Автор
- Бантишев О.Ф., ще 1
- Видавництво
- Юрінком Iнтер
- Рік видання
- 2025
- Палітурка
- м'яка
Анотація
У монографії міститься юридичний аналіз норм кримінального права, що передбачають відповідальність за посягання на життя та здоров’я особи; розглядаються віктимність (віктимізація) цих кримінальних правопорушень. Наведена велика кількість законів та підзаконних актів, що містять норми... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
У монографії міститься юридичний аналіз норм кримінального права, що передбачають відповідальність за посягання на життя та здоров’я особи; розглядаються віктимність (віктимізація) цих кримінальних правопорушень.
Наведена велика кількість законів та підзаконних актів, що містять норми кримінального права, спрямованих на захист життя та здоров’я особи.
Робота розрахована на науковців, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів освіти, а також суддів, прокурорів, слідчих та інших працівників правоохоронних органів.
- Автор
- Бантишев О.Ф., Бантишева О.О.
- Видавництво
- Юрінком Iнтер
- Тип видання
- Монографія
- Рік видання
- 2025
- Кількість сторінок
- 100
- ISBN
- 978-966-667-923-2
- Палітурка
- м'яка
- Мова
- українська
- Вага
- 0.2 кг
- Формат
- 145х215 мм



























































































