• Головна
 • Адміністративне право
 • Адміністративно-правове регулювання порядку створення і діяльності професійних правничих громадських організацій в Україні

Адміністративно-правове регулювання порядку створення і діяльності професійних правничих громадських організацій в Україні

(0)
Артикул: 15347
Адміністративно-правове регулювання порядку створення і діяльності професійних правничих громадських організацій в Україні

Переглянути зміст

Автор
Коломоєць Т.О., ще 1
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Рік видання
2010
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Монографія присвячена висвітленню адміністративно-правових засад регулювання порядку створення та діяльності професійних правничих громадських організацій як різновиду громадських організацій. Приділяється увага феномену професійних правничих громадських організацій у системі об’єднань... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
180 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Монографія присвячена висвітленню адміністративно-правових засад регулювання порядку створення та діяльності професійних правничих громадських організацій як різновиду громадських організацій.

Приділяється увага феномену професійних правничих громадських організацій у системі об’єднань громадян, історіографії дослідження адміністративно-правового регулювання порядку їх створення та функціонування із виділенням конкретних етапів та їх характеристикою, детальному аналізу особливостей реєстрації відповідних організацій, їх взаємодії з іншими суб’єктами правовідносин, контролю за їх діяльністю та припиненню, а також зарубіжному досвіду нормативного врегулювання відповідних питань та основним шляхам вдосконалення відповідного різновиду правового регулювання порядку створення та діяльності професійних правничих громадських організацій в Україні.

Для науковців, практичних працівників, викладачів і студентів, широкого кола читачів.

Передмова

Поступовий розвиток України як демократичної, правової держави спричинений розвитком інститутів громадянського суспільства у державі, які у розумних межах протистоять органам державної влади та доповнюють їх діяльність. В міру розвитку суспільства змінюється і держава, що обгрунтовує необхідність постійної розробки та втілення загальнодержавних програм спрямованих на розвиток різноманітних сфер суспільства та його інститутів, задля забезпечення постійного сталого розвитку держави.

Одним з інститутів громадянського суспільства є різноманітні об'єднання громадян (політичні партії, професійні спілки, громадські організації тощо), серед яких особливе місце посідають професійні громадські організацій юристів - представників професії, яка характеризується особливою роллю у суспільстві, оскільки професійна діяльність правників безпосередньо пов’язана із захистом, охороною та забезпеченням реалізації конституційних прав людини та громадянина, оскільки переважна більшість співробітників органів державної влади усіх гілок влади та на усіх рівнях влади є за фахом саме юристами, оскільки правники несуть додаткову відповідальність за якість своєї професійної діяльності, яка має відповідати високим стандартам.

Незважаючи на надзвичайно бурхливий розвиток діяльності професійних правничих громадських організацій (далі - ППГО) в останні роки, держава не приділяє належної уваги вирішенню численних проблем державного регулювання процедур створення та подальшого функціонування цих організацій, відсутня належна державна підтримки діяльності ППГО в Україні.
 

Аналіз різноманітних джерел свідчить про відсутність у вітчизняній адміністративно-правовій доктрині комплексних досліджень, присвячених ППГО, поряд із дослідженнями адміністративного-правого статусу, класифікації, державного регулювання, взаємодії з органами державної влади, ознак громадських організацій.

Тобто, наукові питання, пов’язані з адміністративно-правовим регулюванням діяльності ППГО, належним чином до цього часу не вивчалися в адміністративно-правовій науці, що є істотною прогалиною, яка погребує свого усунення. 

Незважаючи на це, фундаментальною та основоположною базою дослідження адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності ППГО є праці із загальної проблематики адміністративно-правового регулювання, праці вітчизняних та зарубіжних вчених-юристів, які досліджували правове регулювання діяльності різних колективних суб’єктів адміністративного права неприбуткового характеру (громадських організацій, політичних партій, професійних спілок, релігійних організацій тощо): В.Б. Авер’янова, О.Ф. Андрійко, О.М. Ващук, О.М. Бандурки, О.А. Банчука, В.М. Бевзенка, Ю.П. Битяка, І.Л. Бородіна, B.М. Гаращука, І.П. Голосніченка, С.Ф. Денисюка, Є.В. Додіна, Є.Є. Додіної, Л.О. Ємця, М.І. Єропкіна, С.В. Ківалова, Л.В. Коваля, Ю.М. Козлова, В.К. Колпакова, Т.О. Коломоєць, А.Т. Комзюка, І.Б. Коліушка, О.В. Кузьменко, Р.О. Куйбіди, Є.В. Курінного, О.В. Негодченка, В.Ф. Опришка, В.Г. Перепелюка, С.О. Солдатова, C.Г. Стеценка, М.С. Студенікіної, С.С. Студенікіна, А.П. Шергіна, Ю.О. Тихомирова, В.К. Шкарупи, А.І. Щиглика, О.М. Якуби, Ц.А. Ямпольської, О.Н. Ярмиша та інших.

Характеристики
Автор
Коломоєць Т.О., Віхляєв М.Ю.
Видавництво
Видавничий дім "Гельветика"
Тип видання
Монографія
Рік видання
2010
Кількість сторінок
286
ISBN
978-966-599-307-0
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.3 кг
Формат
145х215 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог