• Головна
 • Міжнародне приватне право
 • Актуальні проблеми соціального права в умовах євроінтеграції: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 90-річчю професора І.М. Сироти

Актуальні проблеми соціального права в умовах євроінтеграції: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 90-річчю професора І.М. Сироти

(0)
Артикул: 153701
Актуальні проблеми соціального права в умовах євроінтеграції: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 90-річчю професора І.М. Сироти

Переглянути зміст

Видавництво
Фенікс
Рік видання
2017
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

У збірнику вміщено тексти наукових доповідей, присвячених актуальним теоретичним та практичним проблемам соціального права в умовах евроін-теграції, метою яких с ознайомлення юридичної громадськості з висновками відомих на молодих науковців у сфері трудового права, права соціального... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
80 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

У збірнику вміщено тексти наукових доповідей, присвячених актуальним теоретичним та практичним проблемам соціального права в умовах евроін-теграції, метою яких с ознайомлення юридичної громадськості з висновками відомих на молодих науковців у сфері трудового права, права соціального забезпечення, аграрного, земельного та екологічного права.

Представлені у збірнику матеріали спрямовані на обговорення наукового здобутку професора кафедри трудового права та права соціального забезпечення Національного університету «Одеська юридична академія» професора Івана Михайловича Сироти з нагоди його 90-річчя.

Передмова

Шановні учасники конференції! Висловлюю свою вдячність за те, що Ви знайшли можливість і долучилися до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціального права в умовах євроінтеграції». Метою конференції є не тільки підведення підсумків сучасних наукових досліджень, але й прагнення підтримати традиції наукового спілкування, знайомства молодих учених із відомими представниками науки трудового права, права соціального забезпечення, медичного права, аграрного, земельного та екологічного права, а також привітання з нагоди 90-річчя відомого науковця, знаного не лише в Україні, але й далеко за її межами, шанованого педагога, автора першого в Україні підручника з права соціального забезпечення, кандидата юридичних наук, професора Івана Михайловича Сироти.

Професор І.М. Сирота протягом своєї наукової діяльності відіграв неабияку роль у процесі державотворення, створення та забезпечення ефективності функціонування системи соціального захисту в Україні шляхом видання підручників, навчальних посібників з права соціального забезпечення, наукових коментарів.

Наукові праці І.М. Сироти спрямовані на розвиток науки права соціального забезпечення, удосконалення системи пенсійного забезпечення та загальнообов’язкового державного соціального страхування, створення ефективного механізму забезпечення соціальних прав людини, до яких, зокрема, належать право на працю та право на соціальний захист.

Саме ефективне забезпечення прав, свобод та інтересів людини і громадянина є основним завданням України як соціальної держави. Основного значення у цьому сенсі набувають права, які визначають людину як соціальну істоту та забезпечують їй належний рівень життя. Враховуючи значення та загальну соціальну направленість правових норм, спрямованих на регулювання відносин у сфері реалізації таких прав людини, як право на працю, право на соціальний захист, право на освіту, право на житло, право на безпечне зовнішнє середовище тощо, теоретиками вже давно була сформована концепція соціального права. Особливого значення дана ідея набуває в умовах глобалізації та євроінтеграційного курсу розвитку України, коли постає проблема гармонізації законодавства України у сфері забезпечення соціальних прав людини з міжнародними та європейськими стандартами. Становлення та формування соціального права є однією з актуальних проблем вітчизняної правничої науки в умовах євроінтеграції. Саме даною обставиною, належністю теоретичних та практичних проблем реалізації соціальних прав людини, зокрема права на соціальний захист, до кола наукових інтересів професора І.М. Сироти і обумовлена обрана тема конференції.

Шановні учасники конференції! Ваша зацікавленість нашим науковим заходом свідчить про глибоку повагу та визнання наукових праць професора І.М. Сироти, дає можливість по-новому оцінити його науковий доробок і, звісно ж, обговорити актуальні проблеми соціального права в умовах євроінтеграції. Бажаю Вам творчих успіхів у науково-дослідній роботі у сфері трудового права, права соціального забезпечення, аграрного, земельного та екологічного права, нових ідей та втілення їх у науковій та практичній діяльності. Впевнений, що висновки, які будуть зроблені за результатами обговорення актуальних проблем соціального права в умовах євроінтеграції, стануть надійною теоретичною основою подальшого реформування соціальної сфери, удосконалення національного законодавства, що регулює трудові, соціально-забезпечувальні, аграрні, земельні та екологічні відносини.

Сергій Ківалов,

президент Національного університету

«Одеська юридична академія»,

доктор юридичних наук, професор,

академік НАПрН України

Характеристики
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2017
Кількість сторінок
212
ISBN
978-966-928-195-1
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
300
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог