ОВК

103 books

Видавництво «ОВК» створено у формі Товариства з обмеженою відповідальністю за законодавством України.

Свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції ДК №4570, видане Державним комітетом телебачення і радіомовлення України 17.06.2013 року.

Основним видом діяльності товариства є видавнича діяльність, а саме – видання книжкової продукції юридичної тематики. Зокрема, Видавництво займається створенням підручників, методичних посібників, довідників, словників, енциклопедій та інших юридичних книг.

Головною метою функціонування Видавництва «ОВК» є надання кваліфікованої методичної допомоги практикуючим юристам і науковим працівникам шляхом випуску нових якісних видань, у яких підіймаються актуальні теоретичні і практичні питання і надаються дієві правові рецепти вирішення проблем правозастосування, здійснюється узагальнення судової та іншої юридичної практики тощо.

В основі діяльності видавництва закладено принципи професіоналізму, відповідальності, суворого дотримання закону, в тому числі законодавства у сфері охорони авторського права.

Команда видавництва швидко і якісно виконує весь комплекс робіт, пов’язаних з підготовкою книги до друку та її художнього оформлення.

Нотаріат в УкраїніНотаріат в УкраїніНотаріат в Україні
Нотаріат в Україні
780 грн.
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог