Видавництво "Астролябія"

Видавництво «Астролябія» було засноване 15 вересня 2000 року. Ініціював створення Видавництва Олег Фешовець, який працював тоді на посаді заступника декана філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
13 books

На початках свого існування Видавництво орієнтувалося здебільшого на видання орієнтованої на університетське середовище літератури в царині гуманітаристики. Однак поступово, з огляду на виразну тенденцію до замикання українських університетів на навчальних підручниках власних авторів, а також непрозору політику в системі видання підручників для загальноосвітніх шкіл, Видавництво переорієнтувало свою видавничу політику, орієнтуючись на потреби вільного ринку.

На сьогодні Видавництво видає різножанрову літературу, а саме: художню літературу, поезію, книги з філософії, психології, історії, релігії, політичних наук, права, економіки, мистецтва тощо.

Психологія боюПсихологія боюПсихологія боюПсихологія боюПсихологія бою
Психологія бою
370 грн.
Статути Збройних Сил України. АстролябіяСтатути Збройних Сил України. АстролябіяСтатути Збройних Сил України. АстролябіяСтатути Збройних Сил України. АстролябіяСтатути Збройних Сил України. Астролябія
Хіт продажів
Статути Збройних Сил України. Астролябія
350 грн.
Немає в наявності
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог