Новинка!
Ексклюзив

Довідник з підготовки до ЄДКІ з права

(0)
Артикул: 6299

Переглянути зміст

Автор
Кузьменко О.В., ще 18
Видавництво
Юрінком Iнтер
Рік видання
2024
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Довідник підготовлено з метою підвищення рівня засвоєних здобувачем вищої освіти спеціальних (фахових, предметних) компетентностей, визначених стандартами вищої освіти та достатніх для ефективного виконання професійної діяльності за обраною спеціальністю; для успішного складання ЄДКІ майбутніми... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
880 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Довідник підготовлено з метою підвищення рівня засвоєних здобувачем вищої освіти спеціальних (фахових, предметних) компетентностей, визначених стандартами вищої освіти та достатніх для ефективного виконання професійної діяльності за обраною спеціальністю; для успішного складання ЄДКІ майбутніми магістрами права з комплексу дисциплін загальної підготовки, професійної підготовки та вибіркових дисциплін, які були опановані здобувачами упродовж всього нормативного терміну у закладі вищої освіти, що передбачені стандартом вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 Право, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2022 р. № 643. 

Довідник містить перелік розділів/тем, що стосуються професійної діяльності магістра права. Робота адресується здобувачам вищої освіти та спеціалістам, у сфері професійних інтересів яких знаходяться проблеми конституційного, адміністративного, кримінального права.

Довідник підготовлено відповідно до вимог Наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями 081 Право та 293 Міжнародне право на другому (магістерському рівні)» від 11 квітня 2024 року № 503.

Характеристики
Автор
Кузьменко О.В., Цвіркун Ю.І., Кожура Л.О., Омельченко А.В., Чорна В.Г., Воронятніков О.О., Муза О.В., Рощина І.О., Задерейко С.Ю., Богданець А.В., Єфімов О.М., Рижук Ю.М., Чугаєвська А.В., Фукс Н.А., Уложенко В.М., Шевченко Л.В., Назарчук О.М., Зінов’єв Н.Е., Ємельянов В.Р.
Видавництво
Юрінком Iнтер
Тип видання
Довідник
Рік видання
2024
Кількість сторінок
436
ISBN
978-966-667-853-2
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
170х240 мм
Наклад
200
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог