Новели кримінального законодавства України, прийняті в умовах воєнного стану відгуків

Оцініть товар

Ваш відгук буде опублікований після модерації.
Дякуємо за таку високу оцінку праці!!!
22 вересня 2022 12:40

Коментар:

Дійсно автори плідно попрацювали. Усім дякую за роботу, а видавницву «Норма права» за якісну підготовку видання!!!

Вознюк Андрій
Відгук
22 вересня 2022 09:50

Коментар:

В умовах появи значної кількості новел у кримінальному законодавстві України, зумовлених потребами воєнного часу, й водночас надзвичайного збільшення обсягів навантаження працівників практичних підрозділів, що часом унеможливлює оперативне ознайомлення з останніми нововведеннями, значущість даного науково-практичного коментаря без перебільшення є надзвичайною. Щиро дякую вельмишановним авторам за проведену роботу! Разом до перемоги!

Марія Грига
Відгук
21 вересня 2022 15:08

Коментар:

Рівень представленого видання в позитивному сенсі вражає. Авторам за досить короткий термін, в умовах воєнного стану та перманентного оновлення законодавчої бази вдалося не лише систематизувати останні новели КК України, а й з’ясувати проблеми реалізації нових законодавчих положень та надати рекомендації щодо їхнього розв’язання. Вітання та велика повага авторам!

Д. Каменський
Серйозний коментар
20 вересня 2022 10:28

Коментар:

Серйозний коментар, акумулює аналіз напевно всіх наявних матеріалів в Україні по цій проблематиці, включаючи судову практику. Доступно, зрозуміло. Буде корисним всім, хто хоче розібратися з цими питаннями.

Віталій Арешонков
Дуже корисна та своєчасна праця
19 вересня 2022 16:25

Коментар:

Матеріал викладено зрозуміло, багато прикладів судової практики. Дає відповіді на багато запитань з приводу застосування «воєнних» новел кримінального законодавства, особливо по проблемам колабораційної діяльності, спірних питань кваліфікації.

Андруцька Г.О. Адвокат.
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог