Олександру Задорожньому - 50: статті та есе учнів і колег

(0)
Артикул: 13680
Олександру Задорожньому - 50: статті та есе учнів і колег

Переглянути зміст

Автор
Збірник статей
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2010
Палітурка
тверда

Всі характеристики

Анотація

До ювілейної збірки на честь 50-річчя Олександра Задорожнього увійшли статті та есе з проблем історії, теорії та практики міжнародного права, підготовлені учнями та колегами ювіляра. Збірка розрахована на науковців та викладачів, юристів-міжнародників, співробітників дипломатичної служби,... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
150 грн.
Характеристики
Анотація
Передмова
Відгуки (0)
СьогодніВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 35 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 70 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

До ювілейної збірки на честь 50-річчя Олександра Задорожнього увійшли статті та есе з проблем історії, теорії та практики міжнародного права, підготовлені учнями та колегами ювіляра.

Збірка розрахована на науковців та викладачів, юристів-міжнародників, співробітників дипломатичної служби, студентів, аспірантів, докторантів та всіх тих, хто цікавиться міжнародним правом. 

Передмова

26 червня 2010 року виповнюється 50 років завідувачеві кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету, Президенту Української асоціації міжнародного права, заслуженому юристу України, члену Постійної палати третейського суду, члену-кореспонденту Академії правових наук України, професору Олександру Вікторовичу Задорожньому. 50 років лише від дня народження, а не півстоліття наукової та педагогічної діяльності. Проте вже з названих титулів ювіляра будь-який читач, навіть той, що ніколи не чув про нього (щоправда, чи багато таких в Україні?), зрозуміє, що йдеться про людину надзвичайно солідну та шановну. Для тих же, хто має честь працювати разом з Олександром Задорожнім, цей ювілей поставив непросте запитання: що ж подарувати дорогому шефу та колезі з такої нагоди?

Головна вимога до подарунку: він має принести радість - таку саму щиру, як наша радість від спілкування та роботи з Олександром Вікторовичем. Крім того, було б добре, якби цей подарунок був абсолютно індивідуальним, зробленим спеціально для цієї нагоди. Тривалі роздуми привели до появи ідеї презентувати Олександру Вікторовичу збірку з науковими доробками його колег та учнів, яку прийнято називати німецьким терміном «Festschrift» або латинським словосполученням «Liber amicorum». Щоправда, такі збірки переважно випускають до більшої кількості років з дня народження або від початку наукової та педагогічної діяльності. Центральну роль у таких виданнях відіграють не стільки учні видатного вченого, на честь якого готується видання, скільки «генерали від науки», які в такий спосіб віншують заслуженого колегу. У результаті таких міркувань автори цієї збірки все ж схилились до остаточного рішення про її підготовку та видання, у чому їх переконали три основні аргументи. По-перше, у цьому виданні подані лише роботи учнів та безпосередніх колег Олександра Задорожнього - час для великих суто «професорських» збірок ще попереду. По-друге,якщо не брати до уваги власне викладацьку діяльність, написання наукових статей та есе - ледь не єдине, на що всі ми тією чи іншою мірою спроможні, а їхня якість - непогане відображення наших поточних наукових можливостей. Нарешті, «на совісті» Олександра Вікторовича - видання більшої частини міжнародно-правової літератури в Україні. З перших років незалежності він особисто, за своєю безпосередньою моральною та матеріальною підтримкою, видає «Український часопис міжнародного права», монографії та підручники із серії «Бібліотека кафедри міжнародного права», «Український щорічник міжнародного права» тощо. Іншими словами, у видавничому питанні, як і в багатьох інших, Олександр Віїсторович - поза будь-якою конкуренцією. Тому привітати його самостійно підготовленою та виданою книгою з міжнародного права - дуже спокуслива ідея.

Олександр Задорожній є втіленням унікального поєднання наукових і людських талантів: глибокого та критичного розуму, ерудованості, компетентності та водночас здібностей організатора, натхненника, справжнього лідера. При цьому він завжди був і залишається людиною інтелігентною, делікатною, порядною, скромною. Тож нехай ця невеличка колективна праця стане приємним подарунком з нагоди Вашого дня народження, дорогий Олександре Вікторовичу. Бажаємо Вам здоров’я, наснаги, натхнення, нових професійних здобутків та сімейного добробуту!

Учні, колеги, друзі - співавтори цієї збірки

Характеристики
Автор
Збірник статей
Видавництво
Фенікс
Рік видання
2010
Кількість сторінок
474
ISBN
978-966-438-269-1
Палітурка
тверда
Мова
українська
Вага
0 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Завантажуйте наш мобільний додаток
Каталог