Примирення учасників кримінально-правового конфлікту (кримінально-правовий аспект)
Анотація
У монографії висвітлюються кримінально-правові положення щодо примирення учасників кримінально-правового конфлікту. З’ясовується історія виникнення цього феномену, аналізуються його доктринальні визначення та окреслюється суб’єктний склад. Обгрунтовано висновок, що у вітчизняному... Читати далі
- Самовивізбезкоштовно
- Нова Поштавід 65 грн.
- Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Готівка при отриманні
- Термінал / готівка при самовивозі
- Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
У монографії висвітлюються кримінально-правові положення щодо примирення учасників кримінально-правового конфлікту. З’ясовується історія виникнення цього феномену, аналізуються його доктринальні визначення та окреслюється суб’єктний склад.
Обгрунтовано висновок, що у вітчизняному кримінальному праві започатковується функціональний інститут примирення, який у процесі кримінально-правового регулювання взаємодіє з предметними інститутами, зокрема такими, як звільнення від притягнення до кримінальної відповідальності, призначення покарання, звільнення від покарання. Функціональне спрямування цього інституту полягає у відновленні за його допомогою положення, що існувало до вчинення кримінального правопорушення. Також відзначається, що поряд із становленням вказаного кримінально-правового інституту, формується відповідний кримінальний процесуальний інститут порядку здійснення примирення.
Видання розраховане на студентів, аспірантів і викладачів навчальних закладів юридичного профілю, науковців, а також на працівників суду, прокуратури, адвокатури та всіх, хто цікавиться проблемою примирення учасників кримінально-правового конфлікту.
- Автор
- Куц В.М., Ященко А.М.
- Видавництво
- Юрайт
- Тип видання
- Монографія
- Рік видання
- 2013
- Кількість сторінок
- 328
- ISBN
- 978-966-2740-36-3
- Палітурка
- тверда
- Мова
- українська
- Вага
- 0.4 кг
- Формат
- 145х200 мм
- Наклад
- 300