Новинка!

Рішення Європейського Суду з прав людини. Захист прав людини і основоположних свобод в цивільному судочинстві (2022-2024)

(0)
Артикул: 5983

Переглянути зміст

Автор
Журавльов Д.В., ще 17
Видавництво
ЦУЛ
Рік видання
2024
Палітурка
м'яка

Всі характеристики

Анотація

Пропоноване видання концентрує увагу на рішеннях ЄСПЛ у галузі цивільного судочинства, а конкретно тих, що присвячені захисту права на справедливий суд (стаття 6 Конвенції), права на свободу думки, совісті і релігії (ст. 9 Конвенції), права на свободу вираження поглядів (ст. 10 Конвенції), права... Читати далі

Швидка відправка
Рекордний час відправки замовлення 10 хвилин
Безпечна оплата
Доступні всі популярні сервіси Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надійне пакування
Екологічне до природи та бережливе до книжок
Є в наявності
550 грн.
Характеристики
Анотація
Відгуки (0)
ЗавтраВідправка до 19.00
  • Самовивізбезкоштовно
  • Нова Поштавід 65 грн.
  • Кур'єр Нова Поштавід 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Готівка при отриманні
 • Термінал / готівка при самовивозі
 • Оплата за рахунком (для юридичних осіб)
Анотація

Пропоноване видання концентрує увагу на рішеннях ЄСПЛ у галузі цивільного судочинства, а конкретно тих, що присвячені захисту права на справедливий суд (стаття 6 Конвенції), права на свободу думки, совісті і релігії (ст. 9 Конвенції), права на свободу вираження поглядів (ст. 10 Конвенції), права на свободу зібрання та об’єднань (ст. 11 Конвенції), права на заборону дискримінації (ст. 14 Конвенції) та інші. 

Рішення ЄСПЛ, що наводяться у цьому виданні, підібрані з мотивів доступності і враховуючи попереднє видання, що в основному подавало матеріал 2020-2021 років. Тут будуть запропоновані Рішення ЄСПЛ, які отримані у період з 2022 по початок 2024, тобто охоплюють період з початку війни, яку розв’язала рф проти України.

Пропоноване видання буде в нагоді як практикуючим спеціалістам-правникам, так й здобувачам юридичної освіти та їх викладачам, а також іншим зацікавленим вдумливим читачам.

Характеристики
Автор
Журавльов Д.В., Копотун І.М., Коміссаров С.А., Іванов І.Є., Пєтков В.П., Золотарьова М.К., Ховпун О.С., Микитюк М.А., Скриньковський Р.М., Пасіка С.П., Дрофич Ю.В., Макарова Т.П., Гудима В.В., Козяр Р.Я., Хмиз М.В., Шамрай Б.М., Спицька Л.В., Хилько Л.І.
Видавництво
ЦУЛ
Тип видання
Практичний посібник
Рік видання
2024
Кількість сторінок
378
ISBN
978-611-01-3097-4
Палітурка
м'яка
Мова
українська
Вага
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Наклад
100
Відгуки
Залиште відгук про цей товар першим!
Підписуйтесь на розсилку!

Ніякого спаму та реклами. Лише бонуси, новинки та корисна информація

Каталог