Black Friday

Адміністративно-правовий статус спеціалізованих суб’єктів протидії корупції в Україні

(0)
Артикул: 153836
Адміністративно-правовий статус спеціалізованих суб’єктів протидії корупції в Україні

Смотреть содержание

Автор
Іщук Д.О.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Роботу присвячено дослідженню проблеми адміністративно-правового статусу спеціалізованих суб’єктів протидії корупції в Україні. Висвітлено концептуальні засади вдосконалення діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро України та... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
600 грн.510 грн.
-15%Выгода 90 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Роботу присвячено дослідженню проблеми адміністративно-правового статусу спеціалізованих суб’єктів протидії корупції в Україні.

Висвітлено концептуальні засади вдосконалення діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Монографія може бути корисною для науковців, науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти, а також правоохоронців, суддів і юристів-практиків.

Предисловие

На сьогодні безперечним є той факт, що українська держава знаходиться у вкрай скрутному політичному, економічному та соціальному становищі. До цього призвела низка подій, зокрема революційні події початку 2014 року, анексія Криму та активні бойові дії, що впродовж шести років тривають на Сході України. Значно погіршує ситуацію і той факт, що протягом останніх років у країні тривала досить непослідовна державна політика в усіх сферах суспільного життя, яка лише поглиблювала дестабілізаційні процеси. Суттєвим недоліком сучасної України слід також визнати високий рівень корупції в країні.

Згідно зі статистичними даними, станом на кінець 2019 року за рівнем корупції українська держава посідала 126-те місце зі 180 країн світу, що не може не турбувати. Адже вже давно доведено, що корупція – це негативне явище, яке дестабілізує суспільство, знижує рівень довіри населення до держави, її органів і посадових осіб. Крім того, вона негативно позначається на економічному розвитку держави, оскільки значна частина коштів залишається поза державним бюджетом. Високий рівень корупції відштовхує міжнародних інвесторів, які не бажають вкладати кошти в українську економіку. З огляду на це, важливим завданням законодавця є створення необхідних організаційних і правових засад для ефективної та якісної протидії та запобігання корупції.

Упродовж останніх років законодавець неодноразово намагався розв’язати наявні проблеми у сфері протидії корупції, що зрештою зумовило створення декількох спеціалізованих суб’єктів, діяльність яких спрямована виключно на формування та реалізацію антикорупційної політики, а також реалізацію заходів, спрямованих на протидію та запобігання корупційним правопорушенням. Проте, попри всі намагання, діяльність вказаних суб’єктів означена чималою кількістю проблем, які заважають їм повною мірою реалізовувати свій адміністративно-правовий статус. Таким чином, актуальність представленої роботи не викликає сумнівів, адже вона присвячена теоретичному та практичному переосмисленню сутності адміністративно-правового статусу спеціалізованих суб’єктів протидії корупції в Україні, а також пошуку шляхів його вдосконалення

Характеристики
Автор
Іщук Д.О.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2020
Количество страниц
356
ISBN
978-966-992-238-0
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог