Адміністративне право України (Загальна частина). Видання 2-ге

(0)
Артикул: 14914
Адміністративне право України (Загальна частина). Видання 2-ге

Смотреть содержание

Автор
Задихайло О.А.
Издательство
Право
Год издания
2017
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику, який присвячений Загальній частині адміністративного права, на основі досягнень адміністративно-правової науки, новітніх нормативно-правових актів висвітлені основні теоретичні положення адміністративного права з урахуванням перспектив його подальшого розвитку відповідно... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику, який присвячений Загальній частині адміністративного права, на основі досягнень адміністративно-правової науки, новітніх нормативно-правових актів висвітлені основні теоретичні положення адміністративного права з урахуванням перспектив його подальшого розвитку відповідно до вимог адміністративно-правової реформи. 

Посібник зручний у використанні, вигідно відрізняється лаконічністю і доступністю подання навчального матеріалу.

Розрахований на студентів, аспірантів, викладачів юридичних вищих навчальних закладів, а також науковців і практичних працівників, які цікавляться проблемами адміністративного права.

Предисловие

Адміністративне право України є однією з провідних галузей правової системи України, що регулює найважливіші суспільні відносини, які складаються в усіх сферах суспільного життя – політичній, економічній, соціально-культурній.

Воно тісно пов’язане з виконавчою гілкою влади та державним управлінням, оскільки безпосередньо регулює відповідні суспільні відносини. На сучасному етапі розвитку нашого суспільства адміністративне право постає як галузь, спрямована на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина у їх взаємовідносинах з представниками виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, адміністрацією підприємств, установ та організацій, а також ефективний захист цих прав і свобод у випадку їх порушення.

Адміністративне право є однією з базових навчальних дисциплін з підготовки юристів, адже цей курс входить до циклу фундаментальних навчальних дисциплін у програмі юридичної освіти. У її межах вивчається складний комплекс теоретичних положень, правових інститутів і нормативного матеріалу щодо регламентації діяльності держави, державних органів, посадових осіб. Адміністративне право вивчає законодавство, що за своїм обсягом значно перевищує законодавство будь-якої іншої галузі права.

Навчальний посібник підготовлено з урахуванням сучасного адміністративного законодавства України, нових підходів у регулюванні управлінських відносин, висвітлення проблем законодавчого забезпечення державного управління, ролі та місця адміністративного права у цій сфері.

Значну увагу в посібнику приділено висвітленню основних теоретичних положень щодо: державного управління та виконавчої влади; предмета, методу та системи адміністративного права; адміністративно-правових норм та відносин; суб’єктів адміністративного права (громадян, іноземців та осіб без громадянства, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, державних службовців); форм та методів Передмова державного управління, адміністративного примусу та адміністративної відповідальності; адміністративного процесу.

В умовах інтеграції України до європейського правового простору важливого значення набувають порівняльно-правові дослідження адміністративного права різних країн. Такі дослідження дозволяють краще вивчати власне національне право. Саме з цією метою окремий розділ посібника присвячено аналізу адміністративного права провідних західноєвропейських країн: Франції, Німеччини та Великої Британії.

Автор висловлює щиру вдячність рецензентам – провідним вченим-адміністративістам держави – доктору юридичних наук, професору, заслуженому юристу України Т. О. Коломоєць та доктору юридичних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України А. Т. Комзюку за цінні поради та зауваження стосовно рукопису посібника. Нормативно-правові акти та назви державних органів наведено станом на 15 січня 2016 р.

О. А. Задихайло, кандидат юридичних наук, доцент

Характеристики
Автор
Задихайло О.А.
Издательство
Право
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2017
Количество страниц
314
ISBN
978-966-458-973-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
1 кг
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог