Авторське право і суміжні права в Україні: навчальний посібник. 2-ге видання, перероблене і доповнене

(0)
Артикул: 15189
Авторське право і суміжні права в Україні: навчальний посібник. 2-ге видання, перероблене і доповнене

Смотреть содержание

Автор
Вахонєва Т.М.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник підготовлений у відповідності із обов’язковими вимогами державних освітніх стандартів вищої освіти та відповідає діючим на момент видання нормативним актам. У проведеному дослідженні викладені загальнотеоретичні та практичні питання правового регулювання відносин... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник підготовлений у відповідності із обов’язковими вимогами державних освітніх стандартів вищої освіти та відповідає діючим на момент видання нормативним актам.

У проведеному дослідженні викладені загальнотеоретичні та практичні питання правового регулювання відносин авторського права і суміжних прав.

Завдяки представленому навчальному посібнику можна ознайомитися із основними інститутами авторського права і суміжних прав, а саме:

- дослідити юридичну природу авторських та суміжних прав; проаналізувати основні юридичні ознаки та особливості створення об’єктів авторського права і суміжних прав;

- визначитися із правовим статусом суб’єктів авторського права і суміжних прав;

- охарактеризувати зміст відповідних правовідносин; вивчити можливі способи правової охорони та захисту авторських та суміжних прав за законодавством України.

Призначений для студентів, аспірантів, викладачів юридичних та інших факультетів.

Предисловие

Інститут інтелектуальної власності у порівнянні з іншими інститутами цивільного права почав функціонувати досить недавно. Однак сучасне національне та міжнародне законодавство, що регулює відносини інтелектуальної власності, вже має розгалужену систему, свою історію розвитку та практику застосування.

У наші часи кожен кваліфікований юрист та звичайний учасник суспільно-правових відносин, зобов’язаний бути в курсі сучасних підходів до регулювання найбільш важливих сфер суспільного життя.

До однієї із таких сфер, безумовно, відносяться відносини інтелектуальної власності, насамперед, відносини, пов’язані із виникненням, володінням, користуванням та розпорядженням такими об’єктами авторського права як: літературні, художні інші мистецькі твори, комп’ютерні програми, бази даних тощо. Створення об’єктів авторського права породжує створення суміжних об’єктів, якими, традиційно, є виконання, фонограми, відеограми, передачі організацій мовлення.

Визнання тих чи інших результатів інтелектуальної творчої діяльності об’єктами авторського права та суміжних прав, породжує необхідність визначитися із правовим статусом суб’єктів авторського і суміжного права; закріпити порядок регулювання та визначити зміст правовідносин, пов’язаних із реалізацією права на результати інтелектуальної творчої діяльності.

Одним із основних пріоритетів сучасного суспільства є визнання і захист інтелектуальних прав. Зміни у політичному та економічному житті нашої країни та зарубіжних країнах визначили необхідність створення більш сприятливих умов для розвитку авторського права і суміжних прав, як інституту права інтелектуальної власності.

Пропонуємо ознайомитися із основними інститутами авторського права і суміжних прав, а саме:

- дослідити юридичну природу авторських та суміжних прав;

- проаналізувати основні юридичні ознаки та особливості створення об’єктів авторського права і суміжних прав;

- визначитися із правовим статусом суб’єктів авторського права і суміжних прав;

- охарактеризувати зміст відповідних правовідносин;

- вивчити можливі способи правової охорони та захисту авторських та суміжних прав за законодавством України.

В процесі написання навчального посібника не тільки використовувався нормативний матеріал, а також була здійснена спроба проаналізувати наукові визначення та здобутки відомих дослідників авторського права і суміжних прав.

Автор сподівається, що навчальний посібник буде корисним студентам, що вивчають авторське право і суміжні права, а також зацікавить тих осіб, які вивчають, досліджують або просто цікавляться правом інтелектуальної власності.

Характеристики
Автор
Вахонєва Т.М.
Издательство
Видавничий дім "Дакор"
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2019
Количество страниц
576
ISBN
978-617-7020-68-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.7 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог