Безоплатні договори у цивільному праві України

(0)
Артикул: 153867
Безоплатні договори у цивільному праві України

Смотреть содержание

Автор
Новікова В.В.
Год издания
2009
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії наведено теоретичне узагальнення й нове вирішення наукового завдання, що полягає у комплексному визначенні правової природи безоплатних договорів у цивільному праві та суті безоплатних договорів через такі поняття, як форма, розмір та порядок здійснення зустрічного надання. ... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії наведено теоретичне узагальнення й нове вирішення наукового завдання, що полягає у комплексному визначенні правової природи безоплатних договорів у цивільному праві та суті безоплатних договорів через такі поняття, як форма, розмір та порядок здійснення зустрічного надання. 

Запропоновано класифікацію безоплатних договорів і розкрито їхні основні ознаки, а також розглянуто окремі види безоплатних договорів, які належать до різних груп цивільних договорів залежно від їхнього цільового призначення.

Розрахована для студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних юридичних закладів освіти, а також наукових та практичних працівників.

Предисловие

Творчий науковий пошук завжди вимагає від людини наполегливості в роботі, вміння сконцентруватися на темі дослідження, сміливості при відстоюванні своєї позиції. Тому завершена наукова праця для її автора — це важлива віха в житті, результат років кропіткої роботи. Особливе значення така робота має для молодого науковця, який тим самим доводить науковій спільноті свою здатність до досягнення власних наукових результатів.

Представляю монографію Вікторії Новікової «Безоплатні договори у цивільному праві України», яка базується на результатах дисертаційного дослідження авторки. Дисертація В. В. Новікової була успішно захищена в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого. Висловлені в процесі захисту дисертації побажання щодо необхідності доведення результатів дослідження до більш широкого наукового загалу і надихнули авторку до видання цієї монографії.

З огляду на загальні світові тенденції, а також необхідність теоретичного осмислення новел цивільного законодавства України монографія становить теоретичний та практичний інтерес. Останнім часом безоплатні договори як форма опосередкування відносин спонсорства та меценатства значно розширили свою сферу. Бажання людини залишити по собі добру пам'ять серед сучасників та нащадків набуває свого юридичного визначення в різноманітних безоплатних договорах, у першу чергу договорах дарування та пожертви. Проте оплатність або безоплатність відносин не завжди є очевидною, тому існує необхідність наукового розв’язання цілої низки проблем, що виникають в цій сфері.

У монографії сутність безоплатних договорів аналізується через такі поняття, як «зустрічність» та «еквівалентність» взаємного надання. Важливим вбачається висновок авторки про існування оплатних та безоплатних відносин у вузькому та широкому значенні, аналіз різноманітних договорів з точки зору оплатного або безоплатного характеру відносин між сторонами. У роботі наводяться конкретні пропозиції щодо можливого запровадження безоплатних договорів на практиці, аналізуються недоліки чинного законодавства.

До останнього часу проблеми безоплатних договорів практично не досліджувалися ні в Україні, ні і в інших пострадянських республіках. Це становило певні труднощі для дослідниці та водночас надало їй можливості для вільного творчого пошуку. У цілому монографія становить науковий та практичний інтерес і буде важливим внеском у сучасну теорію договірного права.

І.В. Жилінкова

доктор юридичних наук,

професор кафедри цивільного права

Національної юридичної академії

України імені Ярослава Мудрого,

член-кореспондент

Академії правових наук України

Характеристики
Автор
Новікова В.В.
Год издания
2009
Количество страниц
137
ISBN
978-966-7772-75-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог