Black Friday

Боротьба зі злочинами у сфері грального бізнесу: оперативно-розшуковий аспект

(0)
Артикул: 153267
Боротьба зі злочинами у сфері грального бізнесу: оперативно-розшуковий аспект

Смотреть содержание

Автор
Некрасов В.А., ещё 1
Издательство
КНТ
Год издания
2015
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена теоретико-правовим і організаційно-тактичним засадам запобігання злочинам у сфері грального бізнесу, їх виявлення та припинення.  В роботі надано оперативно-розшукову характеристику злочинів у сфері грального бізнесу, встановлено та класифіковано пошукові ознаки... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
170 грн.145 грн.
-15%Выгода 25 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена теоретико-правовим і організаційно-тактичним засадам запобігання злочинам у сфері грального бізнесу, їх виявлення та припинення. 

В роботі надано оперативно-розшукову характеристику злочинів у сфері грального бізнесу, встановлено та класифіковано пошукові ознаки таких злочинів у взаємозв’язку з технологіями злочинної діяльності. Запропоновано алгоритм документування злочинів у сфері грального бізнесу через визначення алгоритмічної матриці дій спеціальних робочих груп з відпрацюванням інформації, яка надходить до оперативних підрозділів. 

Висвітлено авторське бачення сутності, специфіки впливу й перспектив подальшої трансформації системи законодавчих і підзаконних актів на суспільні відносини, що виникають у зв’язку з припиненням протиправної діяльності з організації та проведення азартних ігор. 

Окреслено способи підвищення ефективності діяльності ОВС та ПМ із запобігання злочинам у сфері грального бізнесу, а також підходи щодо розуміння оперативної обстановки у сфері грального бізнесу, структурної будови характеру взаємозв’язків між підрозділами ПЗуСЕ та податкової міліції в системі протидії злочинам у сфері грального бізнесу. Визначено форми та напрями впливу злочинних угруповань на сферу грального бізнесу.

Для працівників оперативних підрозділів, викладачів, науковців, слухачів і курсантів вищих навчальних закладів правоохоронних органів, що готують оперативних ппанівників.

Предисловие

Становлення України як правової та соціально зорієнтованої держави значною мірою залежить від успіху економічних реформ, що мають перманентний характер. Спроби швидко розбудувати економіку та уможливити розвиток різних форм підприємницької діяльності сприяли поширенню й грального бізнесу. Проте через значний негативний вплив на соціальну сферу суспільства його було заборонено на законодавчому рівні, а зайняття ним криміналізовано у ст. 2032 КК України. Сьогодні загальний обсяг ринку розважальних послуг, пов’язаних з азартними іграми, становить майже 2 млрд грн на рік.

Поширенню стійких і рентабельних технологій злочинної діяльності в цій сфері сприяла недосконалість чинного законодавства і, як наслідок, відсутність дієвих механізмів правового регулювання, що призвело до формування самостійного сегмента кримінальної економіки, пов’язаної з гральним бізнесом.

Методологічною основою організації і тактики протидії злочинам, зокрема й у сфері господарської діяльності, є наукові праці Ю. П. Аленіна, К. В. Антонова, Л. І. Аркуші, В. П. Бахіна, В. Д. Берназа, В. І. Василинчука, А. Ф. Волобуєва, В. І. Галагана, В. Г. Гончаренка, О. І. Гурова, В. Т. Дзюби, О. Ф. Долженкова, В. А. Журавля, В. П. Захарова, В. С. Зеленецького, Н. С. Карпова, В. С. Кузьмічова, В. В. Лисенка, Г. Ф. Лук’яниці, Г. А. Матусов-ського, Д. Й. Никифорчука, С. І. Міколаюка, В. Л. Ортинського, A. В. Савченка, П. В. Цимбала, В. Ю. Шепітька, О. О. Юхна та інших науковців.

Досліджували проблеми боротьби зі злочинами у сфері грального бізнесу М. О. Бондаренко, В. М. Дорогих, В. В. Коряк, В. Д. Легот-кін, Н. О. Петричко, О. О. Руденко, А. В. Савченко, Л. П. Скалозуб, B. Є. Скулиш, О. Ю. Татаров, В. В. Топчій, 3. М. Топорецька та ін.

Важливість наявних наукових і практичних розробок із питань кримінальної відповідальності, організації і тактики виявлення та документування злочинів у сфері господарської діяльності очевидна. Водночас поза увагою залишилися монографічні дослідження з проблем боротьби зі злочинами у сфері грального бізнесу силами та засобами оперативно-роршукової діяльності. Не розроблені й питання співвідношення між характером злочинної діяльності у сфері грального бізнесу та організацією і тактикою діяльності правоохоронних органів із виявлення ознак такої протиправної діяльності, запобігання їй та її документування, зокрема способами та суб’єктами їх вчинення, формами та напрямами впливу організованої злочинності на сферу грального бізнесу, а також проблем правового регулювання боротьби зі злочинами в цій сфері, що й зумовлює актуальність обраної тематики.

Характеристики
Автор
Некрасов В.А., Айдемський Є.В.
Издательство
КНТ
Тип издания
Монография
Год издания
2015
Количество страниц
164
ISBN
978-966-373-787-4
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог