Дізнання в Національній поліції. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 4993
Дізнання в Національній поліції. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Цуцкірідзе М.С.
Издательство
ТОВ «7БЦ»
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику відповідно до чинного кримінального процесуального законодавства України викладено питання щодо провадження дізнання підрозділами Національної поліції України.  Навчальний посібник розрахований для викладачів, науковців, здобувачів вищої освіти ЗВО... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику відповідно до чинного кримінального процесуального законодавства України викладено питання щодо провадження дізнання підрозділами Національної поліції України. 

Навчальний посібник розрахований для викладачів, науковців, здобувачів вищої освіти ЗВО правничого фаху, дізнавачів, судів та інших практичних працівників.


Предисловие

Навчальний посібник «Дізнання в Національній поліції» є навчальним виданням, метою якого є теоретичне осмислення місця та ролі дізнання у системі кримінального процесу України, аналіз повноважень керівника органу дізнання та дізнавача, змісту їх кримінальної процесуальної діяльності та порядку провадження дізнання. Посібник містить систематизоване викладення окремих положень навчальної дисципліни Кримінальний процес, Досудове розслідування і підготовлений у відповідності до норм чинного кримінального процесуального законодавства України з урахуванням інших нормативноправових актів, що застосовуються при провадженні дізнання а також сучасних досягнень кримінальної процесуальної науки.

У посібнику розглядаються питання щодо поняття, завдання та значення дізнання, основні положення досудового розслідування у формі дізнання, докази та доказування під час здійснення дізнання, підстави та процесуальний порядок застосування заходів забезпечення кримінального провадження під час дізнання, слідчі (розшукові) та негласні слідчі (розшукові) дії під час провадження дізнання, повідомлення про підозру за вчинення кримінальних проступків, особливості зупинення та закінчення дізнання, здійснення дізнання за особливими порядками кримінального провадження, наглядові та контрольні функції під час провадження дізнання.

Зміст навчального посібника викладено послідовно, логічно, що супроводжується відповідним аналізом як вітчизняного так і міжнародного законодавства, практики Європейського суду з прав людини. Розділи посібника містять систематизовані законодавчі та наукові положення з урахуванням існуючих потреб правозастосування та судочинства у цілому. В кінці кожного розділу є відповідний перелік тестів для самоконтролю, обов’язкові та додаткові завдання, що в свою чергу допоможе у набутті оновлених систематизованих наукових знань з дисциплін кримінального процесу, досудового розслідування та дізнання.

Посібник сприятиме у засвоєнні та опануванні здобувачами вищої освіти вищих навчальних закладів з юридичним профілем, не лише необхідних теоретичних знань стосовно порядку. Передмова здійснення дізнання, але й здійснити порівняльний аналіз та на належному рівні підготуватися та здобути необхідні компетентності для роботи в практичних підрозділах. Крім того, посібник буде корисним і для викладачів, науковців, працівників суду, органів досудового розслідування та юристів у цілому. Також може бути використаний під час підвищення кваліфікації працівників підрозділів дізнання та слідчих підрозділах.

Характеристики
Автор
Цуцкірідзе М.С.
Издательство
ТОВ «7БЦ»
Год издания
2022
Количество страниц
316
ISBN
978-617-549-145-4
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
250
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог