• Главная
 • Административное право
 • Докази і доказування в адміністративному судочинстві: основні поняття інституту доказів, види доказів в адміністративному судочинстві, особливості засобів доказування, порівняння з іншими видами судочинства, актуальна судова практика
Новинка

Докази і доказування в адміністративному судочинстві: основні поняття інституту доказів, види доказів в адміністративному судочинстві, особливості засобів доказування, порівняння з іншими видами судочинства, актуальна судова практика

(0)
Артикул: 5857

Смотреть содержание

Автор
Копотун І.М., ещё 13
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Такі основні поняття інституту доказового права як докази та доказування - це завжди складна система, оскільки правовий інститут доказів і доказування є невід’ємною складовою внутрішньої системи процесуального права, що визначається сукупністю норм конкретної галузі права.  Ці норми у... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
550 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Такі основні поняття інституту доказового права як докази та доказування - це завжди складна система, оскільки правовий інститут доказів і доказування є невід’ємною складовою внутрішньої системи процесуального права, що визначається сукупністю норм конкретної галузі права. 

Ці норми у свою чергу регулюють: 

— предмет і межі доказування; 

— обсяг процесуальних повноважень суб’єктів доказування; 

— умови належності, допустимості, достовірності та достатності доказів; 

— види та джерела їх походження; — особливості процесуального порядку отримання, дослідження й оцінки змісту; 

— процесуальної форми доказів. 

Також слід враховувати провідну роль доказів і доказуванні у здійсненні правосуддя, захисті порушених прав та вирішенні спорів з метою утвердження і забезпечення прав і свобод людини на засадах верховенства права. Саме це є головним обов’язком держави і органів правосуддя. 

Отже, процесуальне адміністративне право у межах своїх завдань і компетентностей забезпечує виконання вказаних вище цілей засобами адміністративного судочинства. При цьому при здійсненні судових проваджень забезпечується належна процедура доказування, тобто пізнавальна, розумова (логічна) діяльність в межах процесуальних правових норм, регламентованих КАС України. Ця діяльність здійснюється судом та особами, які беруть участь у справі (сторони, треті особи, представники сторін і третіх осіб), тобто суб’єктами доказування, з метою встановлення всіх обставин справи для визначення юридичних фактів, якими буде правильно вирішено публічно-правовий спір. 

При всьому цьому слід мати на увазі таке – доказування в адміністративному судочинстві на науковому рівні є доволі малодослідженим, переважно є частиною загального підходу до наукового обґрунтування відповідних приписів КАС України. Це дає простір для науки, проте ускладнює практичні застосування норм процесуального права. Відповідно, велике значення надається правовим позиціям Верховного Суду з питань доказів та доказування в адміністративних справах.

Характеристики
Автор
Копотун І.М., Іванов І.Є., Пєтков В.П., Ховпун О.С., Микитюк М.А., Скриньковський Р.М., Пасіка С.П., Дрофич Ю.В., Макарова Т.П., Гудима В.В., Козяр Р.Я., Хмиз М.В., Шамрай Б.М., Хилько Л.І.
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2024
Количество страниц
368
ISBN
978-611-01-3030-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог