Фальшивомонетництво: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання

(0)
Артикул: 15255
Фальшивомонетництво: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання

Смотреть содержание

Автор
Колодяжний М.Г., ещё 1
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Монографію присвячено одному з найбільш суспільно небезпечних проявів злочинності у сфері економіки у вигляді фальшивомонетництва. У роботі на підставі результатів теоретичного й емпіричного дослідження надано розгорнуту кримінологічну характеристику вказаного негативного соціального... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
250 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографію присвячено одному з найбільш суспільно небезпечних проявів злочинності у сфері економіки у вигляді фальшивомонетництва. У роботі на підставі результатів теоретичного й емпіричного дослідження надано розгорнуту кримінологічну характеристику вказаного негативного соціального явища.Здійснено кримінологічний аналіз особи злочинця-фальшивомонетника, проведено його класифікацію. 

З урахуванням специфіки детермінації фальшивомонетництва, сучасного прогресивного зарубіжного досвіду його запобігання розроблено комплекс перспективних заходів обмеження цього явища в Україні.

Для працівників правоохоронних органів, учених, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освітита факультетів, а також широкого загалу читачів.

Предисловие

Явище фальшивомонетництва представляє для кредитно-фінансової системи й економічної безпеки нашої держави особливу небезпеку внаслідок:

- глибокої суспільно-політичної й соціально-економічної кризи;

- уразливості фінансового сектору; розбалансованості діяльності правоохоронних органів;

- спроб сепаратистських формувань виготовити підроблені гривні й збути їх на підконтрольній територій України для підриву її економіки;

- його високої латентності тощо.

Актуальність протидії фальшивомонетництву підвищується з огляду на поширення випадків контрабанди спирту й виготовлення з нього контрафактної алкогольної продукції, яка збувається із підробленими марками акцизного податку. Ці процеси негативно вплинули на динаміку фальшивомонетництва. Якщо протягом 2013-2015 рр. вона тяжіла до зменшення, то у 2016 р. рівень цих злочинів порівняно з попереднім роком збільшився з 860 до 1 316 злочинів, відповідно (+53 %). В останні роки зберігся високий рівень досліджуваних злочинів: 2017 р. - 1 022, 2018 р. - 915.

Здійснене наукове дослідження ґрунтується на:

- вибірковому вивченні й узагальненні 260 кримінальних проваджень, розглянутих судами України протягом 2012-2016 рр. за ст. 199 КК України;

- результатах експертного опитування 250 працівників територіальних управлінь протидії злочинності у сфері економіки МВС України й 40 експертів науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів при територіальних управліннях МВС України;

- статистичній звітності Генеральної прокуратури України, МВС України, ДСА України, Національного банку України, Державної фіскальної служби України, Державної служби статистики України за 2013-2018 рр. тощо.

Наукова новизна представленого наукового видання визначається тим, що воно є одним із перших кримінологічних досліджень фальшивомонетництва, в якому розроблено засади його запобігання.

Результати роботи мають важливе практичне значення, адже можуть бути використані у науково-дослідній сфері, у правотворчій діяльності, а також у правозастосуванні.

Характеристики
Автор
Колодяжний М.Г., Михалік О.І.
Издательство
Право
Тип издания
Монография
Год издания
2019
Количество страниц
232
ISBN
978‑966‑937‑642-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог