Філософія. Посібник для підготовки до іспиту

(0)
Артикул: 15394
Філософія. Посібник для підготовки до іспиту

Смотреть содержание

Автор
Данильян О.Г., ещё 1
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Метою цього посібника є допомога студентам у засвоєнні ними основних понять, принципів, джерел філософії як системи знань. Посібник містить у стислому вигляді усі передбачені навчальною програмою питання з дисципліни «Філософія», є суттєвим допоміжним джерелом для студента у засвоєнні у стислі... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Метою цього посібника є допомога студентам у засвоєнні ними основних понять, принципів, джерел філософії як системи знань. Посібник містить у стислому вигляді усі передбачені навчальною програмою питання з дисципліни «Філософія», є суттєвим допоміжним джерелом для студента у засвоєнні у стислі строки основних понять, принципів, джерел філософії як системи знань і призначений передусім для організації самостійної роботи студентів, узагальнення й повторення вивченого матеріалу як протягом семестру, так і у процесі безпосередньої підготовки до складання іспиту.

Розрахований на студентів вищих юридичних навчальних закладів.

Предисловие

Протягом усього свого розумного розвитку людина прагнула удосконалити власний спосіб усвідомлення власного існування і орієнтації у навколишньому світі. Призначення філософії й полягає, в результаті, в озброєнні людини чіткими й зрозумілими світоглядними орієнтаціями, у забезпеченні універсальних умов для їх удосконалення. Приступаючи до вивчення філософії, необхідно усвідомити, що вона являє собою не просто зібранням істин, які можна подати у легкій для запам’ятовування й здачі іспиту формі.

Філософія - це динамічний світ понять, ідей і концепцій, проблем, питань і сумнівів. Навчитися орієнтуватися у цьому світі зовсім не просто. Крім того, філософія - не просто світогляд, вона, разом з тим, є також і наукою. Це - світогляд, що претендує на науковий статус.

Розглядаючи універсальні, загальні підстави науки й культури, формулюючи синтетичний погляд на світ, філософія апелює до розуму, до логічної обґрунтованості й досвідченої достовірності своїх думок. Філософські знання необхідні фахівцям будь-якого профілю. Вони є особливо важливими для представника правової професії і покликані методологічно озброїти спеціаліста, виробити в нього потребу й бажання діалектично мислити, формувати вміння вибірково ставитися до всезростаючого обсягу наукової інформації.

Оволодіння філософськими поняттями пов’язане з переборюванням догматичних методів мислення, удосконаленням творчих здібностей, потрібних для становлення сучасної особистості. Таким чином, філософська підготовка є однією з найважливіших умов всебічного формування професійних і загальнокультурних якостей майбутнього фахівця у царині права. Метою цього посібника є допомога студентам у засвоєнні ними основних понять, принципів, джерел філософії як системи знань.

Посібник містить у стислому вигляді усі передбачені навчальною програмою питання з дисципліни «Філософія», є суттєвим допоміжним джерелом для студента у засвоєнні у стислі строки основних понять, принципів, джерел філософії як системи знань і призначений передусім для організації самостійної роботи студентів, узагальнення й повторення вивченого матеріалу як протягом семестру, так і у процесі безпосередньої підготовки до складання іспиту.

Сподіваємося, що посібник виявиться корисним при підготовці до іспиту, оскільки у наш час більше, аніж будь-коли раніше, необхідна загальна обізнаність про ідеї, які стоять за фасадом сучасних наукових, культурних і соціальних змін.

Характеристики
Автор
Данильян О.Г., Дзьобань О.П.
Издательство
Право
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2019
Количество страниц
136
ISBN
978-966-937-696-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог