Новинка

Філософія вини у кримінальному праві

(0)
Артикул: 5552

Смотреть содержание

Автор
Вереша Р.В.
Издательство
Алерта
Год издания
2024
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії досліджуються філософські аспекти вини в кримінальному праві, з урахуванням сучасних наукових досягнень та розпочатої правової реформи. Осмислення філософії вини у кримінальному праві з точки зору концептуальних засад, відбувається в умовах асиміляції теоретичних поглядів та... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
680 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії досліджуються філософські аспекти вини в кримінальному праві, з урахуванням сучасних наукових досягнень та розпочатої правової реформи. Осмислення філософії вини у кримінальному праві з точки зору концептуальних засад, відбувається в умовах асиміляції теоретичних поглядів та практичних підходів. Важливого значення набуває повернення до цінностей права, що єднають суспільство. Саме цей момент може стати основоположним у визначенні усієї парадигми філософії кримінального права. 

Людство з давніх часів замислювалось над суб’єктивними складовими суспільно небезпечної поведінки. Правильно оцінити їх, проникнути в їх глибинну сутність, означає реалізувати принципи, мету та завдання законодавства України про кримінальну відповідальність, зокрема, і кримінально-правову політику нашої держави взагалі. Обґрунтовуються пропозиції щодо вдосконалення чинного конституційного, кримінального та кримінального процесуального законодавства України. 

Положення та висновки, викладені в книзі, можуть бути враховані в законопроєктній роботі Верховної Ради України, в практиці застосування судами положень кримінального та кримінального процесуального законодавства України, при подальшому дослідженні механізму реалізації кримінально-правових норм та аналізі змісту кримінальної відповідальності, а також в освітньому процесі. 

Розрахована на студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів, викладачів вищих закладів освіти правового спрямування, працівників правоохоронних органів, науковців та всіх, хто цікавиться питаннями кримінального права.

Характеристики
Автор
Вереша Р.В.
Издательство
Алерта
Тип издания
Монография
Год издания
2024
Количество страниц
366
ISBN
978-617-566-785-9
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог