Новинка

єОселя. Практичний посібник, зразки документів

(0)
Артикул: 6207

Смотреть содержание

Автор
Коротюк О.В.
Издательство
ОВК
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Видання представляє собою практичний посібник, розроблений з урахуванням чинного законодавства України, що врегульовує питання надання і оформлення доступного іпотечного кредитування громадян України за програмою єОселя.  У книзі надано детальну характеристику кожного з етапів... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
700 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Видання представляє собою практичний посібник, розроблений з урахуванням чинного законодавства України, що врегульовує питання надання і оформлення доступного іпотечного кредитування громадян України за програмою єОселя. 

У книзі надано детальну характеристику кожного з етапів оформлення кредиту за програмою єОселя, визначено особливості цієї програми, охарактеризовано взаємодію між Укрфінжитлом і уповноваженим суб’єктом, проаналізовано ключові визначення і терміни, що застосовуються у законодавстві, а також специфічні вимоги, які висуваються законодавством до кандидата на отримання кредиту і позичальника, уповноваженого суб’єкта, предмета іпотеки тощо. Авторкою розроблено актуальні зразки іпотечних договорів, довіреностей, заяв. 

Проекти можуть використовуватися у практиці банківських установ, нотаріусів, а також у практиці юристів, адвокатів та інших фахівців у галузі права при оформленні кредиту за програмою єОселя. Видання опубліковано з навчальною метою. Усі адреси об’єктів, відомості про осіб, нотаріусів та реєстраторів, номери записів і документів, а також усі інші відомості, показані в документах, є несправжніми і були додані до книги з навчально-методичною метою. Будь-яке співпадіння з реальними відомостями про осіб, об’єкти нерухомого майна, записи тощо є випадковим і не стосується реальних відомостей про таких осіб, об’єктів, записів тощо. 

Видання розраховане на працівників банківських установ, нотаріусів, адвокатів, державних реєстраторів, юристів, спеціалістів юридичних служб підприємств та організацій усіх форм власності, працівників органів юстиції, науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, а також може бути корисним будь-яким іншим особам, хто цікавиться особливостями кредитування за програмою єОселя і оформленням іпотечних договорів.

Характеристики
Автор
Коротюк О.В.
Издательство
ОВК
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2024
Количество страниц
194
ISBN
978-617-7931-62-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
1000
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог