Інститут імпічменту. Порівняльний політико-правовий аналіз

(0)
Артикул: 5271

Смотреть содержание

Автор
Кресіна І.О., ещё 2
Издательство
Юридична думка
Год издания
2004
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У книзі розкриваються проблеми застосування процедури імпічменту як інституту політичної і конституційної відповідальності. Аналізуються норми, які закріплюють підстави ініціювання процедури імпічменту та її проведення . Висвітлюються історичне походження інституту імпічменту та об’єктивні... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
280 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У книзі розкриваються проблеми застосування процедури імпічменту як інституту політичної і конституційної відповідальності. Аналізуються норми, які закріплюють підстави ініціювання процедури імпічменту та її проведення .

Висвітлюються історичне походження інституту імпічменту та об’єктивні причини його появи, а також еволюція його трансформації до сучасної конституційної норми.

Розглядаються окремі прецеденти процедури імпічменту як підгрунтя теоретико-методологічного аналізу. Показане місце імпічменту в системі інститутів відповідальності вищих посадових осіб. В цьому контексті аналізуються конституції країн світу. Розкривається інститут конституційно-правової відповідальності, його співвідношення з політичною та соціальною відповідальністю з метою чіткої класифікації імпічменту в системі важелів впливу на владу. Розглядаються норми, що закріплюють цю процедуру в конституціях зарубіжних країн та в Конституції України. Окреме місце відводиться дослідженню інституту імпічменту в законодавстві країн СНД з метою визначення характерних проблем у практичному здійсненні цієї процедури.

Обгрунтовується необхідність подальшого вдосконалення процедури імпічменту як основного інституту відповідальності глави держави. Показано його процедурну недосконалість, домінування політичних міркувань під час ініціювання та проведення, а також невідповідність підстав для початку процедури з визначеними у Конституції України. Подається ряд конституційних норм, які, на думку авторів, сприятимуть подоланню зазначених недоліків, забезпеченню більш демократичної процедури і перетворенню її на реальний механізм контролю та впливу на владу.

Характеристики
Автор
Кресіна І.О., Коваленко А.А., Балан С.В.
Издательство
Юридична думка
Год издания
2004
Количество страниц
176
ISBN
966-8602-02-1
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог