Кінцевий бенефіціар

(0)
Артикул: 15272

Смотреть содержание

Автор
Кузюк Р.І.
Издательство
Конечный бенефициар
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Присвячується всім чесним підприємцям, які, незважаючи ні на що, створюють цінність у своїй країні, і талановитим менеджерам, що допомагають їм у цьому. Це історія про шлях успішної компанії до рівня великої корпорації під впливом невідомого бенефіціара. Новий співвласник змушує інших... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
390 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Присвячується всім чесним підприємцям, які, незважаючи ні на що, створюють цінність у своїй країні, і талановитим менеджерам, що допомагають їм у цьому.

Це історія про шлях успішної компанії до рівня великої корпорації під впливом невідомого бенефіціара. Новий співвласник змушує інших акціонерів і менеджерів компанії розробити якісно нову стратегію, удосконалити бізнес-процеси, впровадити жорсткий контроль і зосередитись на інноваціях. Проте бізнес під прицілом. Інтерпол намагається вирахувати мажоритарного власника, ким у підсумку виявиться один з героїв. Але в нерівній боротьбі він переможе. 

Хто ж насправді кінцевий бенефіціар? Це вам, шановний читачу, і доведеться з’ясувати.

Предисловие

Ви тримаєте в руках книжку, навмисно написану в художньому стилі для більш легкого й захопливого читання. Відповідно до канонів детективного жанру вона містить і передісторію, і вступ, і загадку, і кульмінацію, і конфлікт, і розв’язку, і, звичайно ж, Happy End. Не передбачено, щоправда, любовну сюжетну лінію. Та, повірте, тут вона була б зайвою.

Однак ця книжка аж ніяк не для читання на дозвіллі. Автор порушує в ній глибинні питання підприємництва, менеджменту, корпоративного управління, фідуціарних обов’язків і конфлікту інтересів, контролю та мотивації, проблем органічного зростання й управління бізнес-процесами, стратегічного планування, командної роботи та синергії, монополії та конкуренції.

Це стало можливим завдяки багатому досвіду автора у сфері юриспруденції, операційного менеджменту, управління проектами і корпоративного управління. Адже Роман Кузюк:

- з відзнакою закінчив Юридичну академію імені Ярослава Мудрого;

- є розробником дорожньої карти й учасником безпрецедентного злиття банків «ПУМБ» і «Донгорбанк» у 2010–2011 рр.;

- у непростий для фінансової системи час у 2013–2014 рр. керував найбільшим відділенням муніципального банку столиці «Хрещатик»;

-  у 2015 р. керував службою секретаріату правління державного «Ощадбанку»;

-  з початку 2016 р. і на час першого видання книжки забезпечував стратегічне управління групою компаній найбільшого оператора експрес-доставки «Нова пошта» на посту директора департаменту корпоративного управління;

- у 2017 р. став переможцем конкурсу «Кращий корпоративний секретар» у номінації «Популяризація професії»;

- на час видання книги у 2018 р. є співзасновником корпоративного інвестиційного фонду та керівником компанії з управління активами.

Тому автор книжки у своїй повсякденній роботі безпосередньо зіткнувся з усіма названими вище аспектами ведення середнього і великого бізнесу. У його практиці разом із корпоративним злиттям, купівлею іноземних активів, управлінням низкою стратегічних проектів також тисячі годин різноманітних зустрічей, переговорів і нарад: загальні збори акціонерів, засідання наглядових рад, сесії комітетів, наради профільних робочих груп.

Організовуючи такі заходи, під час яких ухвалювалися рішення найвищого рівня, готуючись до них і беручи в них участь, автор завжди намагався аналізувати справжні мотиви, причини та передумови ухвалення тих чи інших резолюцій, робити висновки з наслідків їх імплементації. Або... невиконання.

Він навчився відчувати, яке рішення буде ухвалено, а яке ні, яке буде виконано, а яке саботуватимуть, який процес в організації здійсниться миттєво, а який триватиме роками, незважаючи на його «надзвичайну важливість» і «першочерговість». Як юрист за фахом, він знає ціну корпоративній нормотворчості, але й знає також, якою неоціненною є справжня внутрішня мотивація. За її наявності колективу, який робить бізнес, не потрібні суворі правила, детальні вказівки і тотальний контроль.

Ці знання й висновки ви знайдете тут. Тому на перший погляд може скластися враження, ніби цю книжку написано лише для підприємців, власників бізнесу, керівників різних рівнів і топ-менеджерів. Не зовсім так. Згадана аудиторія вже знає чи інтуїтивно відчуває частину викладеного в книжці, до того ж — має справу з різними аспектами у повсякденній діяльності. Для них книга послужить як узагальнення і доповнення до набутого досвіду.

Книга ця здебільшого для тих, хто ще тільки хоче бути підприємцем або управлінцем. Вона, зокрема, спонукає задуматися, чому риболовля у компанії любителів не є бізнесом у класичному йо го розумінні, хоча слово «бізнес» означає безпосередньо «зайнятість». І чому виховання трьох дітей не називається менеджментом, хоча вочевидь маємо малий відділ із керівником та підлеглими.

Характеристики
Автор
Кузюк Р.І.
Издательство
Конечный бенефициар
Тип издания
Монография
Год издания
2018
Количество страниц
384
ISBN
978-966-97762-0-4
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
2000
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог