Конституційне законодавство зарубіжних країн

(0)
Артикул: 13075
Конституційне законодавство зарубіжних країн

Смотреть содержание

Автор
Ріяка В.О., ещё 1
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2007
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник містить тексти конституцій США, Франції, Італії та витяги з конституцій і законодавчих актів ряду держав Європи, Азії та Америки. Хрестоматію складено відповідно до програми навчального курсу конституційного (державного) права зарубіжних країн, що дасть можливість читачам... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
150 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник містить тексти конституцій США, Франції, Італії та витяги з конституцій і законодавчих актів ряду держав Європи, Азії та Америки. Хрестоматію складено відповідно до програми навчального курсу конституційного (державного) права зарубіжних країн, що дасть можливість читачам дослідити різноманітні концепції конституційного права через ознайомлення з конституційними та іншими законодавчими актами окремих зарубіжних держав.

Тексти наведено російською і українською мовами.

Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних вузів і факультетів, науковців і тих, хто цікавиться даною тематикою.

Предисловие

На сучасному етапі дисципліна «Конституційне (державне) право зарубіжних країн» є базовим і обов’язковим навчальним курсом у всіх вищих юридичних закладах України. Конституційне (державне) право зарубіжних країн — це ключова галузь публічного права, основне призначення якої полягає у сприянні становленню українського громадянського суспільства та формуванню правової культури населення. Окрім цього, актуальною є і проблема адаптації українського законодавства до права держав Європейського Союзу. У зв’язку з цим у країні зростає інтерес до дослідження державно-правових інституцій європейських та інших зарубіжних країн.

Разом із тим у більшості українських юридичних закладів при вивченні дисципліни «Конституційне (державне) право зарубіжних країн» прав шикуються навчальні методики, спрямовані лише на ознайомлення її змістом підручників і навчальних посібників за даною навчальною дисципліною. Це. звісно, зумовлено невеликим обсягом аудиторних годин, що не дозволю провести фундаментальний порівняльно-правовий аналіз і окремих тем даного курсу.

Тому, на наш погляд, виникла необхідність застосовувати нові форми викладання зазначеної навчальної дисципліни. Зокрема, підготовлений нами навчальний посібник дасть можливість викладачам всебічно висвітлювати окремі теми навчальної дисципліни. Використання студентами різних форм навчання посібника «Конституційне законодавство зарубіжних країн. Хрестоматія» допоможе їм глибоко дослідити різноманітні концепції конституційного (державного) права, вивчити конституційні та законодавчі норми окремих країн.

Більше того, даний навчальний посібник, безумовно, сприятиме закріпленню студентами теоретичних знань, а також забезпечить ефективний процес отримання ними навиків самостійної роботи з навчально методичною, монографічною літературою та з нормативною базою країн Європейського Союзу та інших зарубіжних держав.

У зв’язку з тим, що навчальний посібник «Конституційне законодавство зарубіжних країн. Хрестоматія» є першою роботою такого роду в Україні, тому до його змісту увійшли лише основні теми загально) частини навчального курсу «Конституційне (державне) право зарубіжних країн». Надалі, з урахуванням набутого досвіду, посібник може бути суттєво вдосконалений та доопрацьований.

Книга містить такі значні теми навчального курсу: «Конституції зарубіжних країн», «Конституційно-правовий статус людини та громадянина у зарубіжних країнах», «Конституційно-правові основи суспільного ладу у зарубіжних країнах», «Форма зарубіжних держав», «Вибори і референдум», «Глава держави», «Парламент у зарубіжних країнах», «Конституційно-правовий статус уряду», «Конституційний контроль», «Місцеве управління у зарубіжних країнах».

Разом із тим слід наголосити, що користування посібником формує фундамент для глибокого і всебічного аналізу не лише загальної, а й особливої частин навчальної дисципліни «Конституційне (державне) право зарубіжних країн». А добір за темами витягів з конституційної і законодавчої баз охоплює переважну більшість держав, вивчення яких рекомендовано навчальною програмою курсу.

Так, укладачами були використані витяги із конституцій та органічних, конституційних, звичайних законів США, Великобританії, Франції, Італії, ФРН, Іспанії, Польщі, Болгарії, Японії, Російської Федерації, країн Балтії, Індії, Бразилії та багатьох інших країн. Слід звернути увагу, що переклади даних витягів не є офіційними та були запозичені із порівняно нових збірників конституцій та законів, зокрема: Конституции государств Европы: В 3 т. / Под общ. ред. Л. А. Окунькова. — М., 2001; Конституции государств—участников СНГ. — М., 2001; Конституції нових держав Європи та Азії / Упоряд. С. Головатий. — К, 1996; КНР: Конституция и законодательные акты. — М., 1987 тощо.

Характеристики
Автор
Ріяка В.О., Закоморна К.О.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Хрестоматия
Год издания
2007
Количество страниц
384
ISBN
978-966-667-246-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог