Кримінальне право України. Загальна частина

(0)
Артикул: 153728
Кримінальне право України. Загальна частина

Смотреть содержание

Автор
Сухонос В.В., ещё 1
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Підручник має на меті поглиблення знань студентів юридичних вищих навчальних закладів II-IV рівнів акредитації під час підготовки до заліків та іспитів з кримінального права. Розрахований також на викладачів і практичних працівників-правників різних відомств, для яких проблеми і тенденції... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Підручник має на меті поглиблення знань студентів юридичних вищих навчальних закладів II-IV рівнів акредитації під час підготовки до заліків та іспитів з кримінального права.

Розрахований також на викладачів і практичних працівників-правників різних відомств, для яких проблеми і тенденції розвитку кримінального права є предметом їхньої діяльності.

Предисловие

Кримінальний кодекс України, що набрав чинності з 1 вересня 2001 року, став новою сторінкою в історії вітчизняного кримінального права. Чотирнадцять років - це достатній час для того, щоб підбити певні підсумки, осмислити шлях, який пройшли за цей час наука та практика, і визначити напрями їх подальшого розвитку.

Останнім часом видано баг ато підручників, навчальних посібників, лекцій і монографій, присвячених Загальній частині кримінального права. Проте можна стверджувати, що погреби практики і юридичної освіти повністю ще не забезпечені відповідними навчальними матеріалами. Це зумовлено різними причинами: вартістю підручників та посібників, зміною вимог до юридичної освіти, а головне, періодичними удосконаленнями кримінального законодавства і, як наслідок, періодичною трансформацією юридичної думки та всього освітнього процесу, який повинен відповідати європейським стандартам.

Саме тому новітні підходи до усвідомлення нових даних потребують сучасних підручників. Однією з таких: спроб і є пропонований підручник. Раніше автор разом з колегами видав підручник «Кримінальне право України: Загальна частина», але на сьогодні він вже потребує нових змін. Саме тому, ураховуючі ї поточне законодавство та інші обставини, виникла необхідність у новому виданні.

Від інших підручників та навчальних посібників з кримінального права книга, яку ви тримаєте в руках, відрізняється тим, що її автори прагнули не тільки систематично й дохідливо викласти навчальний матеріал, а й певною мірою висвітлити дискусійні питання як у науці кримінального права, так і в правозастосовній практиці.

Відомо, що до університетської освіти висуваються вимоги фрундаментальної теоретичної підготовки, що змусило авторів більше приділяти уваги проблемі кримінальної відповідальності та механізму кримінально-правового регулювання, біл ьш докладно зупинитися на загальній характеристиці кримінального права і кримінальногозакону, а також удосконалити схеми до розділів. Одночасно у підручнику глибоко висвітлені ті питання, які зацікавлять в першу чергу читача, який бажає засвоїти інформацію, що буде корисною в його практичній діяльності. Особливістю підручника є те, що в главах дохідно розглядаються принципи кримінального права та основні напрями (школи) науки кримінального права, а також кримінальне право зарубіжних держав.

Вважаємо, що цей підручник буде корисним як студентам юридичних закладів вищої освіти, так і викладачам, а також практичним працівникам правоохоронних органів.

Доктор юридичних наук, професор

В. В. Сухонос

Характеристики
Автор
Сухонос В.В., Білокінь Р.М.
Год издания
2018
Количество страниц
420
ISBN
978-966-680-863-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог