Кримінально-правова характеристика та основи розслідування умисних вбивств

(0)
Артикул: 15330
Кримінально-правова характеристика та основи розслідування умисних вбивств

Смотреть содержание

Автор
Сотула О.С., ещё 1
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У монографії презентовано концептуальне порівняльно-правове дослідження кримінального законодавства України та інших країн романо-германської правової сім’ї в частині забезпечення кримінально-правової охорони життя людини. Визначено теоретичні основи розслідування умисних вбивств, особливості... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У монографії презентовано концептуальне порівняльно-правове дослідження кримінального законодавства України та інших країн романо-германської правової сім’ї в частині забезпечення кримінально-правової охорони життя людини. Визначено теоретичні основи розслідування умисних вбивств, особливості розслідування їх окремих видів та тактика розшуку і затримки підозрюваних і обвинувачуваних у їх вчиненні. Визначено можливі запозичення позитивного досвіду країн романо-германської правової сім’ї у сфері нормотворення.

Для науковців, викладачів, аспірантів, ад’юнктів, студентів юридичних факультетів і юридичних закладів, може бути корисною для працівників правоохоронних та судових органів.

Предисловие

Кримінально-правова охорона особи є одним з основних, якщо не головним завданням цивілізованої, демократичної держави. Така комплексна програма передбачає всебічну діяльність щодо охорони усіх прав, цінностей та благ, які повинні бути притаманними особі у такій державі. В переліку таких властивостей, забезпечення право на життя, яке представляє собою фундаментальне природне право особи, передбачає обов’язкову охорону життя, в першу чергу таку охорону від злочинних посягань. Потрібно підкреслити, що наслідки, які наступають від таких злочинних дій не піддаються відновленню або відшкодуванню: втрата життя необоротна. Тому уся діяльність системи правоохоронних органів на міжнародному та національному рівнях, повинна бути спрямована на якісне розслідування злочинів проти життя особи та належну кваліфікацію таких діянь, що є складним, але необхідним завданням.

Враховуючи таку складність, ця проблема потребує спеціального наукового супроводження, яке повинно мати на меті низку цілей. Це потреба в подальшій розробці доктринальних положень, які повинні надавати змогу більш якісно оцінювати правову природу цих суспільно небезпечних діянь, їх розмежування з суміжними діяннями, стратегічні та тактичні особливості розслідування такої категорії злочинів. Наукові дослідження та отриманні результати повинні супроводжувати практичну діяльність, яка пов’язана з розслідуванням цієї категорії злочинів, тому що така практична діяльність повинна бути високо якісною з метою здійснювати реальну боротьбу з цими злочинами. Результати таких досліджень повинні обов'язково запроваджуватися у навчальний процес з метою підвищення кваліфікації осіб, які займаються або будуть займатися розслідуванням гаких злочинів.

В зв’язку з цим, монографія «Кримінально-правова характеристик та основи розслідування умисних вбивств», яку підготували доктора юридичних наук, професори 0. С. Саінчин і 0. С. Сотула багато в чому не тільки враховує такі цілі, а й містить відповідь практично на всі складні питання цієї проблематики.

Потрібно підкреслити, що мої колеги 0. С. Саінчин і 0. С. Сотула, відомі українські вчені, педагоги, висококваліфіковані юристи-практики, які достойно представляють Південну наукову школу права. їх наукові праці, коментарі до законодавства, навчально-методична література високо оцінюються правовою і пільнотою. Вважаю, що і ця монографія додатково підкреслює їх високий навчально-науковий рівень. Щиро поздоровляю їх з цієї подією.

Вчений секретар Південного регіонального центру Національній академії
Правових Наук України, доктор юридичних наук,
доктор теології, професор, член-кореспондент НАПрН України,
заслужений діяч науки і техніки України Є. Л. Стрельцов

Характеристики
Автор
Сотула О.С., Саінчин О.С.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Тип издания
Монография
Год издания
2018
Количество страниц
928
ISBN
978-966-916-478-0
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.8 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог