Мистецтво здобувати та використовувати інформацію щодо особи злочинця

(0)
Артикул: 15334
Мистецтво здобувати та використовувати інформацію щодо особи злочинця

Смотреть содержание

Автор
Калюга К.В.
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Монографія присвячена комплексному дослідженню проблеми встановлення особи злочинця засобами традиційних і нетрадиційних методів криміналістики. У ній розкрито теоретичні основи побудови окремої криміналістичної теорії про зовнішні ознаки та властивості особи злочинця.  Проведено... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Монографія присвячена комплексному дослідженню проблеми встановлення особи злочинця засобами традиційних і нетрадиційних методів криміналістики. У ній розкрито теоретичні основи побудови окремої криміналістичної теорії про зовнішні ознаки та властивості особи злочинця. 

Проведено аналіз, узагальнено проблеми та розроблено практичні рекомендації щодо встановлення особи невідомого злочинця в кримінальному провадженні. Набуло подальшого розвитку використання методу моделювання на початковому етапі розслідування злочинів.

У його межах розглянуто сучасні можливості складання «криміналістичного портрета» невідомого злочинця.

Монографія адресована викладачам, молодим науковцям, ад’юнктам, аспірантам, курсантам, студентам і слухачам закладів вищої освіти. 

Може стати в пригоді слідчим, експертам (спеціалістам), оперативним працівникам, прокурорам, суддям та слідчим суддям.

Предисловие

Робота спрямована на розробку окремої криміналістичної теорії про зовнішні ознаки та властивості особи злочинця й містить інформацію про: історію становлення поняття особи злочинця в криміналістичних дослідженнях; наукові основи окремої криміналістичної теорії про зовнішні ознаки та властивості особи; напрями та прийоми дослідження особи злочинця та сучасні виклики практики і перспективи застосування наукових знань про особу злочинця тощо.

Це комплексне вивчення людини як об’єкта криміналістичного пізнання, включаючи всі його властивості, ознаки та якості, прояви, важливі для встановлення особи, а також формування єдиного методологічного підходу в теорії криміналістики, як окремого вчення, щодо вивчення людини з урахуванням практики розслідування злочинів.

У той же час недостатня розробленість проблеми в умовах кардинального реформування всієї системи судових і правоохоронних органів, істотних змін в кримінальному процесуальному законодавстві, потребує розширення та поглиблення знань про особу злочинця, що дозволило б забезпечити необхідний рівень конкретності і продуктивності відповідних криміналістичних рекомендацій.

У криміналістиці інформація про властивості та ознаки злочинця й зараз використовується дуже обмежено, лише як орієнтуюча інформація при складанні словесного портрета, під час проведення слідчих (негласних) розшукових дій у вигляді суб’єктивних відображень очевидця, тобто уявного образу. Тому вирішення такої ситуації за допомогою розробки окремого криміналістичного дослідження властивостей та ознак людини, з використанням технічних засобів і методик їхнього дослідження для виявлення криміналістично значимої інформації, що є інформативною, індивідуальною, динамічною, мінливою, і яка може бути використана при розслідуванні злочинів.

На основі зазначеного в роботі розроблено підходи до формування окремої методології криміналістичного дослідження властивостей та ознак людини для встановлення ідентифікаційної значущості кожної з властивостей і ознак людини, знаходження кореляційних залежностей між властивостями і ознаками особистості та інш.

Запропоновано створення відповідної бази обліків з фіксацією властивостей, ознак та якостей осіб, причетних до вчинення злочинів, забезпечити накопичення таких даних для постійного функціонування комп’ютерної системи підтримки дослідження властивостей та ознак людини. Такі фактори, як виховання в сім’ї, спадковість і освіта, чисто зовнішні особливості суб’єкта злочинної поведінки, властивості його особистості в поєднанні з ім’ям і навіть зі знаком Зодіаку, під яким він народжений, в комплексі і певної пропорційності цих складових допомагають розгадати таємниці анатомії злочинності.

Характеристики
Автор
Калюга К.В.
Издательство
Право
Тип издания
Монография
Год издания
2019
Количество страниц
256
ISBN
978-966-937-664-0
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог