Міжнародний комерційний арбітраж

(0)
Артикул: 153100
Міжнародний комерційний арбітраж

Смотреть содержание

Автор
Цірат Г.А.
Издательство
Алерта
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У цьому посібнику викладений повний курс з міжнародного комерційного арбітражу, який автор, доктор юридичних наук Цірат Г. А., читає в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка протягом 20 років. Це друге, суттєво доповнене та розширене видання посібника «Міжнародний комерційний... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У цьому посібнику викладений повний курс з міжнародного комерційного арбітражу, який автор, доктор юридичних наук Цірат Г. А., читає в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка протягом 20 років. Це друге, суттєво доповнене та розширене видання посібника «Міжнародний комерційний арбітраж», який вперше вийшов друком у 2002 році.

У посібнику викладені основні інститути міжнародного комерційного арбітражу, теоретичні та практичні аспекти їх застосування. Розглянуті природа міжнародного комерційного арбітражу, арбітражна угода та процесуальні засоби забезпечення її виконання, особливості процедури розгляду спорів різними постійними арбітражними інституціями та арбітражами Ad hoc, такі інститути судового контролю як оспорювання арбітражних рішень, визнання та надання дозволу на їх виконання.

Автор на основі багатого власного досвіду участі у вирішенні спорів в різних арбітражних інституціях, в судових процесах у справах про оскарження та визнання і виконання арбітражних рішень, з врахуванням останніх змін в законодавстві України та багатьох інших держав в частині регулювання міжнародного комерційного арбітражу, різноманітної української та іноземної судової практики, наукової літератури, та рекомендаційних матеріалів UNCITRAL, ІВА та ІССА, надає цілісну картину світової системи міжнародного комерційного арбітражу.

Цей посібник буде цікавий та корисний широкому колу осіб, викладачам, студентам вищих навчальних закладів, які вивчають міжнародне приватне право та право міжнародної торгівлі, суддям, арбітрам, науковцям, юристам, практикуючим в сфері зовнішньоекономічної діяльності та всім, хто цікавиться проблемами міжнародного комерційного арбітражу.

Характеристики
Автор
Цірат Г.А.
Издательство
Алерта
Год издания
2019
Количество страниц
410
ISBN
978-617-566-547-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог