Міжнародне право: кіберінфраструктура та охорона здоров’я

(0)
Артикул: 15270
Міжнародне право: кіберінфраструктура та охорона здоров’я

Смотреть содержание

Автор
Лісовська Ю.П., ещё 2
Издательство
Кондор
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику розглянуто актуальні питання міжнародного права у сучасному кіберпросторі. Окреме місце в кіберінфраструктурі міжнародного права посідає законодавче забезпечення сучасної геодинаміки як системний метод аерокосмічного моніторингу.  Висвітлено новий погляд... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику розглянуто актуальні питання міжнародного права у сучасному кіберпросторі. Окреме місце в кіберінфраструктурі міжнародного права посідає законодавче забезпечення сучасної геодинаміки як системний метод аерокосмічного моніторингу. 

Висвітлено новий погляд міжнародної юстиції в антикорупційному забезпеченні сучасної системи кіберкапіталу. 

 Також акцентовано увагу на питання трансформації людини та громадянина в генотехнологічній системі клонування з огляду міжнародно-правової потреби врегулювання. При цьому надана нагальна характеристика міжнародно-правового захисту осіб на сучасному ринку праці.

Посібник розраховано на студентів, викладачів та широке кола читачів.

Предисловие

На сучасному етапі розвитку міжнародного права прагнення України інтегруватися до високорозвиненої західноєвропейської спільноти вимагає дотримання законності і порядку, прийняття виважених, поміркованих законодавчих актів, як у стратегічному сенсі, так і в тактичному - реалізації схвалених законів та низки міжнародних документів з питань захисту прав і свобод людини та громадянина.

При цьому важливі функції, що покладаються на міжнародне право, пов’язуються з такими основами сучасної юридичної науки як моделювання та конструювання антикорупційного правового поля: як вітчизняного, так і міжнародного. Не менш актуальним завданням у міжнародному праві є міжнародно-правова локація як кіберпросторова інфраструктура інформаційного капіталу, а також законодавче забезпечення геодинаміки в сучасному міжнародному кіберпросторі. В цьому змісті визначено системний метод аерокосмічного моніторингу, в якому окреме місце посідає кібербезпека як космічна фрактальність.

У свою чергу, одним із ключових прав людини та громадянина, яким опікується нейробіолінгвістика, є фундаментальне право людини на охорону здоров’я. Це було закріплено в міжнародних та європейських нормативно-правових актах, конституціях та інших законах багатьох країн світу. Саме нейробіолінгвістика розглядає його як право людини зберегти своє здоров’я в непогіршеному стані в умовах застосування біо-, психо- та біоме-дичних технологій, які можуть суттєво вплинути на здоров’я людини. Вбачається, що збереження здоров’я людини та громадянина є запорукою успіху кожного члена суспільства, незалежно від його цивільного чи майнового стану, релігійної, расової та етнічної приналежності.
 

За цих обставин важливим міжнародним актом, зокрема у сфері нейробіотехнологій, можна вважати «Універсальну декларацію про біоетику та права людини», прийняту ЮНЕСКО в жовтні 2005 р. У декларації особливу увагу приділено проблемам соціальної справедливості та солідарності щодо забезпечення доступу усіх громадян до якісної медичної допомоги, питанню щодо розподілу як ризиків та обтяжень, пов’язаних із участю піддослідних осіб в нейробіомедичних дослідженнях, так і благ, які отримує суспільство від застосування нових нейробіотехнологій.

При цьому вважається надзвичайно небезпечними і неетичними проведення експериментів із генами людини, а також втручання у психіку людини. Зважаючи на це, суспільство вимагає запровадження чітких і жорстких санкцій за порушення біоетичних правил і норм, а також жорсткої системи контролю та відповідальності, які б неухильно застосувалися у кожному конкретному випадку при здійсненні біомедичних досліджень та використанні їх результатів.

Характеристики
Автор
Лісовська Ю.П., Литвиненко В.І., Шашкова-Журавель І.О.
Издательство
Кондор
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2019
Количество страниц
236
ISBN
978-617-7729-41-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог