Міжнародний комерційний арбітражний суд: відповідність сьогоденню

(0)
Артикул: 15214
Міжнародний комерційний арбітражний суд: відповідність сьогоденню

Смотреть содержание

Автор
Крупчан О.Д.
Издательство
Редакція журналу "Право України"
Год издания
2013
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Здійснено теоретичне порівняльно-правове дослідження проблем організації та діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду. Обгрунтовано загальні засади діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду, та проведено ретроспективний переклад національних законів і міжнародних... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Здійснено теоретичне порівняльно-правове дослідження проблем організації та діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду. Обгрунтовано загальні засади діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду, та проведено ретроспективний переклад національних законів і міжнародних конвенцій про Міжнародний комерційний арбітраж.

З’ясовано стан та перспективи розвитку міжнародного комерційного арбітражу в Україні. Визначено основні теорії правової природи міжнародного комерційного арбітражу загалом та їх особливості в праві України, порядок оспорювання компетенції складу арбітражу при вирішенні спорів у міжнародній торгівлі, поняття та форми арбітражної угоди, а також особливості виконання рішень міжнародного комерційного арбітражу в Україні. Викладено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства та практики його застосування із зазначеної тематики.

Для наукових працівників, викладачів, аспірантів та студентів юридичних вишів, а також для широкого кола юристів-практиків, адвокатів, практичних працівників правоохоронних органів, всіх, хто цікавиться проблемами захисту приватних прав осіб.

Предисловие

Швидке і справедливе вирішення спорів, що виникають з комерційних угод у сфері торгівлі та обміну послугами, а також із контрактів у сфері промислового виробництва, сприяє розширенню торгівлі та співробітництва, а арбітраж виступає одним із зручних способів вирішення спорів.

Із розпадом СРСР тисячі підприємств України, незалежно від їх відношення до державного чи приватного сектору, організаційної форми, сфери діяльності, отримали можливість активно брати участь в міжнародному економічному співробітництві. При цьому характерною рисою була відсутність необхідного досвіду, а нерідко -і елементарних знань про умови й особливості діяльності на незвичному для українських підприємств міжнародному ринку. За таких обставин сприяти усуненню таких недоліків мав національний міжнародний комерційний арбітраж.

Міжнародний комерційний арбітражний суд, як і Морська арбітражна комісія, - дві постійно діючі арбітражні установи при Торгово-промисловій палаті України, які компетентно та оперативно розглядають зовнішньоекономічні спори, відновлюють порушені права та інтереси суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та роблять тим самим вагомий внесок у розвиток зовнішньої торгівлі та співробітництва між країнами.

Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України є членом Всесвітньої Федерації Міжнародних комерційних арбітражних інститутів в Нью-Йорку і Європейської арбітражної групи при Міжнародній торговій палаті в Парижі.

Міжнародні зв’язки надають можливість вивчати та в ряді випадків використовувати позитивний досвід, накопичений у зовнішньоторгових арбітражах країн з традиційною ринковою економікою. У той же час, у процесі обміну досвідом виявляються і переваги, які є досягненням вітчизняної правової науки. Так, це стосується, насамперед, обґрунтованого в нашій науці принципу об’єктивної істини. Всесторонній і об’єктивний розгляд зовнішньоекономічного спору, встановлення фактичних обставин, що відповідають істині, становить його зміст, а також пов’язує його із законністю і справедливістю рішення. Порушення принципу об’єктивної істини призводить до ухваленім рішень, що не відповідають фактичним обставинам справи, і як наслідок - до порушення законності. Однак не можна ототожнювати у таких випадках невідповідність рішення закону і матеріалам, і обставинам спору. Це два самостійні, хоч і взаємопов’язані поняття, що є підставою для перегляду рішення арбітражу.

Міжнародний комерційний арбітражний суд - це, в першу чергу, компетентні, незалежні арбітри, українські та іноземні громадяни, серед яких - вчені і практики зі світовим ім’ям, а також високопрофесійні співробітники секретаріатів МКАС і МАК.

Автори цієї праці прагнули висвітлити загальні засади діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду із визначенням стану та перспектив розвитку Міжнародного комерційного арбітражу в Україні в контексті світових тенденцій, його правової природи, формування правової бази для функціонування міжнародного арбітражу як необхідного елементу інтеграції України в світову економічну та правову системи.

Зосереджено увагу на питаннях вирішення спорів в міжнародній торгівлі, особливостях захисту прав суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в міжнародному комерційному арбітражі, поняттях і формах арбітражної угоди, а також порядку оспорювання складу арбітражу та виконання арбітражних рішень.

Сподіваємося, що дане дослідження сприятиме активізації подальших комплексних досліджень проблем організації та діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду.

Характеристики
Автор
Крупчан О.Д.
Издательство
Редакція журналу "Право України"
Тип издания
Сборник статей
Год издания
2013
Количество страниц
360
ISBN
978-966-7509-98-9
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог