Скидка

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України

(0)
Артикул: 13476

Смотреть содержание

Автор
Джужа О.М., ещё 2
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2018
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

2-ге видання, перероблене і доповнене станом на 5 березня 2018 року. Додаток до видання містить зміни до Кримінального Кодексу України станом на 11 січня 2019 року. У книзі докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-III з посиланнями більше ніж на... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

2-ге видання, перероблене і доповнене станом на 5 березня 2018 року. Додаток до видання містить зміни до Кримінального Кодексу України станом на 11 січня 2019 року.

У книзі докладно прокоментовано Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 р. № 2341-III з посиланнями більше ніж на тисячу нормативно-правових актів. Крім того, до кожного розділу подано перелік основних наукових джерел.

Видання буде корисним не тільки співробітникам системи органів внутрішніх справ, викладачам і слухачам навчальних закладів МВС України, а й працівникам прокуратури, органів безпеки, інших правоохоронних органів, командирам військових частин і начальникам військових установ, суддям, адвокатам, юрисконсультам, науковцям, викладачам, аспірантам і студентам юридичних навчальних закладів, а також усім особам, зацікавленим у належному захисті від злочинних пося­гань національної безпеки України, прав та свобод людини і громадянина, власності, довкілля, громадського порядку, інших об’єктів кримінально-правової охорони.

Предисловие

Чинний Кримінальний кодекс України неодноразово був підданий коментуванню декіль­кома авторськими колективами. Вони представляли різні юридичні школи і викладали по­статейний коментар із різним ступенем деталізації, з урахуванням судової практики та вимог читацької аудиторії.

Пропонований науково-практичний коментар вирізняється з поміж усіх інших тим, що він уперше підготований авторським колективом, який складається переважно з науковців вищих навчальних закладів та наукових установ МВС України, і водночас розрахований на як найширшу читацьку аудиторію, передусім на правозастосовників.

У цьому виданні коментування традиційно здійснюється за структурою складу злочину: об’єкт-об’єктивна сторона, суб’єкт-суб’єктивна сторона. При цьому автори намагаються максимально деталізувати юридичні ознаки складу злочину, виокремлюючи наукову, прак­тичну, інформаційну частини коментування, а також посилаючись на нормативні джерела суміжних галузей законодавства, зокрема конституційного, адміністративного, фінансового, господарського, цивільного, земельного.

Завдання коментування автори вирішують шляхом системно-структурного аналізу за­гальнотеоретичних і галузевих понять, розкриття системних зв’язків між кримінально-пра­вовими інститутами, статтями (нормами, складами злочинів), вміщеними у Кримінальному кодексі України та в інших нормативно-правових актах. Роз’яснення положень цього Кодек­су здійснено шляхом конкретизації правового матеріалу, визначення виду і структури кри­мінально-правових норм, розмежування окремих складів злочинів. Конкретизацію кримі­нально-правових норм проведено як однотипне викладення аналізу кожної статті (частини, пункту статті) з наведенням відповідних дефініцій, виділенням у змісті кожної норми статті (яка містить дві або більше норм) окремих ознак та логічних зв’язків, тлумаченням ознак правових норм.

Наукову частину коментарю становлять чітке визначення основних понять, додаткових і (або) допоміжних термінів, відсилання до відповідних статей Кримінального кодексу Украї­ни та інших нормативно-правових актів, постанов Пленуму Верховного Суду України, ін­ших судових органів.

Практична частина коментарю полягає в наведенні типових правових позицій судових ін­станцій, обгрунтуванні дії правових норм у тій чи іншій ситуації, яка відповідає вимогам су­дової практики або характеризує їх.

Інформаційну частину коментарю утворює точне визначення місця кримінально-правової норми у певному складі нормативно-правових актів або іншої правової інформації. Посилан­ня на той чи інший нормативно-правовий акт відповідає його чинній редакції.

Вважаємо, що авторам вдалося здійснити коментування Кримінального кодексу України на належному рівні. Утім, судити про це мають користувачі видання. Тому просимо, шанов­ні читачі, направляти видавничій організації «Юрінком Інтер» свої зауваження, пропозиції, побажання щодо подальшого доопрацювання коментарю.

Автори присвятили коментар працівникам органів внутрішніх справ, які загинули у бо­ротьбі зі злочинністю. І це багато до чого зобов’язує. Сподіваємося, що зроблена авторським колективом та першим в історії незалежної України юридичним видавництвом справа спри­ятиме виконанню завдання Кримінального кодексу України і кожен громадянин зможе, ко­ристуючись пропонованим науково-практичним коментарем, захистити права людини та ін­тереси суспільства від злочинних посягань.

Характеристики
Автор
Джужа О.М., Чернєй В.В., Савченка А.В.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Комментарий
Год издания
2018
Количество страниц
1104
ISBN
978-966-667-711-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
2.5 кг
Тираж
500
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог