Хит продаж
Рекомендуем

Правознавство. Підручник. Видання 12-те

(0)
Артикул: 14419

Смотреть содержание

Автор
Дзера О.В.
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Видання 12-те, перероблене і доповнене. Перше видання було здіснено за редакцією Копєйчикова В.В. У підручнику висвітлено історію виникнення держави і права, розкрито поняття держави, права, правореалізації, розглянуто засади основних галузей права, а також системи судових,... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Видання 12-те, перероблене і доповнене.

Перше видання було здіснено за редакцією Копєйчикова В.В.

У підручнику висвітлено історію виникнення держави і права, розкрито поняття держави, права, правореалізації, розглянуто засади основних галузей права, а також системи судових, правоохоронних та правозахисних органів України, основи юридич­ної деонтології.

Підручник розрахований на учнів профільних (правових) класів загальноосвіт­ніх шкіл, ліцеїв, гімназій та інших навчальних закладів, на студентів, які вивчають право в неюридичних вищих і середніх навчальних закладах, на викладачів загально­освітніх шкіл.

Предисловие

Пропонуємо вашій увазі нове видання підручника «Правознавство», започатковане славетним вченим-правознавцем, академіком АПрН України, доктором юридичних наук, професором В. В. Копєйчиковим. За 25 років наше видавництво перевидавало підручник 10 разів із безпрецедентним для вітчизняних юридичних книг загальним накладом більше ніж 250000 при­мірників. Книга зажила великої популярності й стала відомою серед студен­тів і викладачів як «Правознавство Копєйчикова».

Однією із ключових складових такого успіху є постійна націленість на вдосконалення змісту і структури видання, прагнення підтримувати його в стані, адекватному динамічним процесам державотворення, що зумовлю­ють постійні зміни у правовій системі Української держави, стимулюють бурхливий розвиток юридичної науки й вимагають системної адаптації на­вчального матеріалу відповідно до актуального рівня розвитку правової сфери країни.

Мало хто знає, що створення підручника починалося з трьох книг-первістків («Історія вчень про державу і право», «Загальна теорія держави і права», «Основи конституційного права»), які були надруковані у 1997 р. у видавництві «Юрінком Інтер». А у травні 1998 р. в результаті спільних зусиль могутнього авторського колективу, очолюваного корифеєм україн­ського правознавства В. В. Копєйчиковим, з’явився підручник «Правознав­ство».

У різні часи до складу авторського колективу, крім самого В. В. Копєй­чикова, входили також його учні та послідовники А. І. Берлач, В. І. Бобир, С. Е. Демський, Д. О. Карпенко, В. С. Ковальський, А. М. Колодій, О. Г. Ку­лик, А. Ю. Олійник, В. П. Пастухов, І. В. Опришко, О. О. Підопригора, Л. А. Сидорчук. А до підготовки останнього видання долучилися й деякі нові автори. Всі вони є високими професіоналами у певних галузях право­вих знань.

Тому ми сподіваємося на довге й активне життя книги «Правознавство Копєйчикова», на нове визнання школи, що носить його ім’я.

Характеристики
Автор
Дзера О.В.
Издательство
Юрінком Iнтер
Тип издания
Учебник
Год издания
2019
Количество страниц
632
ISBN
978-966-667-670-5
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.8 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог