Невідкладні голосові повідомлення сухопутних військ НАТО. Довідник

(0)
Артикул: 4782
Невідкладні голосові повідомлення сухопутних військ НАТО. Довідник

Смотреть содержание

Издательство
ЦУЛ
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Ця військова навчально-методична публікація розроблена відділом розробки програм та навчально-методичних матеріалів управління підготовки у ВВНЗ та НЦ командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України спільно з Національною академією сухопутних військ імені гетьмана... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
80 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Ця військова навчально-методична публікація розроблена відділом розробки програм та навчально-методичних матеріалів управління підготовки у ВВНЗ та НЦ командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України спільно з Національною академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного методом перевидання, а саме — перекладом союзної публікації STANAG 2627 Ed.1/ATP-97(A), Edition A, Version 1, 2016 “NATO LAND URGENT OICE MESSAGES (LUVM) POCKET BOOK (Термінові голосові повідомлення Сухопутних військ НАТО, кишеньковий довідник) та виданням, як військова публікація. 

Склад авторського колективу: від Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного: кандидат технічних наук Хаустов Д.Є. (керівник розробки), доцент Петрухін В.С., кандидат педагогічних наук Тарасенко Н.М., Кузнєцова Н.М., Дідик Н.М., Мота У.Б., доктор технічних наук Корольов В.М., кандидат технічних наук Живчук В.Л., кандидат технічних наук с.н.с. Пащетник О.Д. 

Передбачено для застосування у Збройних Силах України. Містить загальні шаблони термінових голосових повідомлень для використання в наземних операціях на тактичному рівні. Він також може бути застосований на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності, що здійснюють на договірних засадах розроблення, виробництво і постачання у Збройні Сили України озброєння та військової техніки, виконують інші роботи та надають послуги.

Характеристики
Издательство
ЦУЛ
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2022
Количество страниц
32
ISBN
978-611-01-2808-7
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог