• Главная
 • Гражданское право и процесс
 • Офіційна концепція оновлення Цивільного кодексу України: проблеми практичної реалізації. Матеріали Всеукраїнського круглого столу, Одеса, 25 лютого 2021 року

Офіційна концепція оновлення Цивільного кодексу України: проблеми практичної реалізації. Матеріали Всеукраїнського круглого столу, Одеса, 25 лютого 2021 року

(0)
Артикул: 154199
Офіційна концепція оновлення Цивільного кодексу України: проблеми практичної реалізації. Матеріали Всеукраїнського круглого столу, Одеса, 25 лютого 2021 року

Смотреть содержание

Автор
Харитонов Є.О., ещё 1
Издательство
Фенікс
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У збірнику містяться матеріали доповідей з теоретичних і методологічних проблем цивільного права, права власності, ІТ-права та інших галузей приватного права, які були оприлюднені на Всеукраїнському круглому столі «Офіційна концепція оновлення Цивільного кодексу України: проблеми практичної... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
110 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У збірнику містяться матеріали доповідей з теоретичних і методологічних проблем цивільного права, права власності, ІТ-права та інших галузей приватного права, які були оприлюднені на Всеукраїнському круглому столі «Офіційна концепція оновлення Цивільного кодексу України: проблеми практичної реалізації» 25 лютого 2021 року в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Збірник спрямований на ознайомлення юридичної громадськості з дослідженням науковців у сфері цивілістики і може бути корисний як у навчальному процесі, так і в практичній діяльності.

Предисловие
Публікація давно очікуваної офіційної Концепції оновлення Цивільного кодексу України знаменувала собою початок нового етапу оновлення вітчизняного цивільного законодавства.
 
Якщо до цього зусилля цивілістів були зосередженні на аналізі стану чинного законодавства, обґрунтуванні необхідності його кардинального оновлення відповідно до Викликів часу, обговоренні можливих варіантів концепції рекодифікації цивільного законодавства тощо, то тепер ситуація перейшла в іншу площину. Оскільки згадана Концепція оновлення ЦК України є невелика за обсягом (зазначимо, що альтернативний варіант Концепції з конкретними пропозиціями щодо удосконалення окремих інститутів та норм Цивільного кодексу України має майже в п’ять разів більше сторінок наративу), є усі підстави вважати, що її метою є саме визначення концептуальних засад оновлення Кодексу, визначення «напрямів», за якими має здійснюватися «оновлення нормативного масиву його книг». Із врахуванням цієї обставини, очевидно, були визначені й наративи названої концепції (хоча створюється значення, що стосовно деяких книг ЦК зроблено винятки. Зокрема, у положеннях Концепції щодо книг п’ятої (С. 34-53), шостої (С. 54-57) та восьмої (60-68) менше значення надається характеристиці «напрямів», зате більш виразно акцентується увага на необхідності удосконалення певних інститутів та норм Цивільного кодексу України.
 
Такий підхід зумовлює доцільність активного дослідження та обговорення не лише концептуальних засад та окремих напрямів оновлення ЦК України, але також формулювання конкретних пропозицій щодо модернізації Цивільного кодексу з обґрунтуванням необхідності включення до нього тих чи інших нових норм, внесення змін та доповнення до вже чинних норм, їх редагування тощо.
 
Власне, згаданими вище засадами офіційної Концепції оновлення Цивільного кодексу України і були визначені мета та завдання Всеукраїнського Круглого столу «Офіційна концепція оновлення Цивільного кодексу України: проблеми практичної реалізації». Участь у ньому брали як відомі цивілісти, так і молоді науковці, що знаходяться на початку творчого шляху. їх виступи пропонуються тут читачам у вигляді матеріалів Круглому столі. Відтак усі його учасники отримали гарні можливості долучитися до участі у процесі оновлення ЦК України.
 
Насамкінець, варто зауважити, що цим Круглим столом обговорення офіційної Концепції оновлення Цивільного кодексу України тільки розпочинається і це є підставою сподівань на нові зустрічі.
Характеристики
Автор
Харитонов Є.О., Харитонова О.І.
Издательство
Фенікс
Год издания
2021
Количество страниц
65
ISBN
978-966-928-730-4
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог