Оскарження судових рішень у господарському судочинстві

(0)
Артикул: 14956
Оскарження судових рішень у господарському судочинстві

Смотреть содержание

Автор
Журавльов Д.В., ещё 1
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Посібник розрахований на юристів господарської спеціалізації, керівників, суб’єктів господарювання, фізичних осіб - підприємців. Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру. Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
240 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Посібник розрахований на юристів господарської спеціалізації, керівників, суб’єктів господарювання, фізичних осіб - підприємців.

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру.

Предисловие

Процедура оскарження судових рішень є важливою складовою невід’ємного права особи на справедливий суд. Це право в самому загальному вигляді сформульовано у статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) і гарантує право на справедливий і публічний розгляд справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, при визначенні цивільних прав і обов’язків особи чи при розгляді будь-якого кримінального обвинувачення, що пред’являється особі.

Ключовими принципами статті 6 Конвенції є верховенство права та належне здійснення правосуддя. Ці принципи також є фундаментальними елементами права на справедливий суд. Не виключаючи можливість допущення помилок при відправленні судочинства, право на справедливий суд передбачає також й можливість їх усунення. Цей правовий постулат широко відомий у юридичній літературі, він визначає критерій ефективності судочинства, коли вона перш за все характеризується не відсутністю вірогідних судових помилок, а наявністю ефективних і досконалих способів їх усунення.

При цьому слід розуміти, що основним критерієм судового рішення в сенсі справедливого правосуддя є суворе дотримання принципу юридичної визначеності, що передбачає застосування правового положення res judicata: рішення суду (останньої інстанції) має бути обов'язковим та остаточним.

Таким чином, завданням процедури оскарження судового рішення не є новий розгляд судової справи, як такий, а лише перевірка його на дотримання вимог чинного законодавства, основних прав і свобод людини, усунення у визначеному порядку вірогідних недоліків оскаржуваного рішення. І не більше того.

Це знайшло своє правове регулювання на рівні вітчизняного законодавства, зокрема у Конституції України в статті 129. Конкретизуються ці доктринальні загальні норми чинним законодавством України у процесуальних кодексах, зокрема ЦПК України, КПК України, ГПК України, КАС України. У цьому виданні прослідкуємо, як вирішуються питання щодо оскарження судових у господарському судочинстві за приписами чинного ГПК України.

Пропонуємо цей посібник студентам юридичних факультетів, практикуючим правникам, широкому колу читачів.

Характеристики
Автор
Журавльов Д.В., Чижмарь К.І.
Издательство
ЦУЛ
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2018
Количество страниц
224
ISBN
978-611-01-1216-1
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог