Основи академічного письма англійською мовою

(0)
Артикул: 14928
Основи академічного письма англійською мовою

Смотреть содержание

Автор
Юлінецька Ю.В.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник підготовлений колективом викладачів кафедри іноземних мов № 1 Національного університету «Одеська юридична академія» і висвітлюг предмет та інструментарій для вивчення дисципліни «Основи академічного письма англійською мовою». Структура подання матеріалу відповідає... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник підготовлений колективом викладачів кафедри іноземних мов № 1 Національного університету «Одеська юридична академія» і висвітлюг предмет та інструментарій для вивчення дисципліни «Основи академічного письма англійською мовою».

Структура подання матеріалу відповідає програмі викладання цієї дисципліни у закладах вищої освіти. У посібнику запропоновано рекомендації щодо написання наукової статті англійською мовою. 

Матеріал збудовано саме в логіці поетапного написання статті. Автори використовують методичний матеріал, до якого включені автентичні наукові статті з іноземних журналів.

Навчальний посібник розрахований на широке коло користувачів - магістрів, аспірантів, наукових працівників, викладачів кафедр іноземних мов закладів вищої освіти.

Предисловие

Даний навчальний посібник адресований широкому колу користувачів - магістрам, аспірантам, науковим працівникам, викладачам кафедр іноземних мов. У ньому запропоновано рекомендації щодо написання наукової статті англійською мовою. Автори використовують методичний матеріал, до якого включені автентичні наукові статті з іноземних журналів.

Навчальний посібник «Основи академічного письма» поєднує елементи прикладної лінгвістики (містить практичні рекомендації щодо структурування наукової статті та змістовному наповненню окремих розділів статті; лінгвопедагогіки (включає в себе завдання для засвоєння викладеного матеріалу); лінгвопсихології (пропонує поради щодо подолання «письменницького блоку»).

На сьогоднішній день в українському освітньому просторі не багато навчальних видань, призначених суто для викладання англійської мови в магістратурі і аспірантурі. У зв’язку з цим «Основи академічного письма» набуває особливого значення як посібник, який може бути використаний в якості базового при викладанні англійської мови в магістратурі і аспірантурі. У ньому викладено матеріал про широко застосовувані при підготовці наукових статей техніки; підібрані приклади їх використання; запропоновані вправи, правильність виконання яких може бути перевірена на семінарських заняттях; представлений банк різноманітних кліше та виразів, розділи якого сформульовані як типові завдання, які вирішують дослідники в ході підготовки наукової статті англійською мовою.

Матеріал у посібнику збудовано саме в логіці поетапного написання статті. Основна мета видання - допомогти досліднику, який володіє англійською мовою подолати труднощі, з якими він стикається при написанні наукової статті англійською мовою.

Характеристики
Автор
Юлінецька Ю.В.
Издательство
Видавничий дім "Гельветика"
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2018
Количество страниц
212
ISBN
978-966-916-579-4
Переплет
мягкий
Язык
английский
Вес
0.5 кг
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог