Основи публічного адміністрування

(0)
Артикул: 15139
Основи публічного адміністрування

Смотреть содержание

Автор
Матюхіна Н.П.
Издательство
Право
Год издания
2018
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

У навчальному посібнику висвітлені основні питання курсу «Основи публічного адміністрування» для студентів другого (магістерського) рівня юридичних ВНЗ.  Враховане новітнє законодавство, а також практика публічного адміністрування. Для студентів, аспірантів, викладачів вищих... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 45 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 80 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У навчальному посібнику висвітлені основні питання курсу «Основи публічного адміністрування» для студентів другого (магістерського) рівня юридичних ВНЗ. 

Враховане новітнє законодавство, а також практика публічного адміністрування.

Для студентів, аспірантів, викладачів вищих юридичних навчальних закладів, всіх, хто цікавиться проблемами публічного адміністрування.

Предисловие

Вивчення курсу «Основи публічного адміністрування» набуває особливого значення у зв’язку із запровадженням в Україні світових та європейських стандартів публічного адміністрування, розширенням прав і свобод людини та громадянина у сфері публічного адміністрування.

Метою курсу «Основи публічного адміністрування» є вивчення та засвоєння студентами – юристами теоретичних знань та формування професійної компетентності щодо публічного адміністрування, його сутності та системи, правових засад, завдань та функцій, форм та методів публічного адміністрування.

У навчальному посібнику стисло викладено повний курс з основ публічного адміністрування, висвітлено основні поняття у сфері публічного адміністрування, етапи, школи та моделі його розвитку. Містяться основні положення щодо: системи публічного адміністрування, принципів її організації, правового статусу органів публічної адміністрації, організаційноправових засад публічного адміністрування у сфері юстиції, цілей, завдань та функцій публічного адміністрування, його форм та методів.

Розглянуто питання організації та правового забезпечення надання публічних (адміністративних) послуг, сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в публічному адмініструванні. Посібник підготовлено з урахуванням новітнього законодавства України, сучасних підходів в регулюванні управлінських відносин, висвітлені засади законодавчого забезпечення публічного адміністрування.

Характеристики
Автор
Матюхіна Н.П.
Издательство
Право
Тип издания
Учебное пособие
Год издания
2018
Количество страниц
172
ISBN
978‑966‑937‑535-3
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог