Освітнє право у схемах та таблицях: навчальний посібник

(0)
Артикул: 153384
Освітнє право у схемах та таблицях: навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Мирошниченко В.О., ещё 2
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник розкриває у доступній схематичній формі основні питання освітнього права. Він охоплює загальні положення освітнього права, джерела освітнього права, освітні правовідносини, правові засади державної політики України у сфері освіти, управління освітою, міжнародно-правові... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
170 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник розкриває у доступній схематичній формі основні питання освітнього права. Він охоплює загальні положення освітнього права, джерела освітнього права, освітні правовідносини, правові засади державної політики України у сфері освіти, управління освітою, міжнародно-правові стандарти у сфері освіти, систему та стан освіти в Україні та світі. 

Посібник має на меті закласти основи освітньо-правових аспектів підготовки майбутніх педагогів, юристів, управлінців через формування у здобувачів освіти системи компетентностей щодо змісту правового регулювання суспільних відносин у сфері освіти. 

Він також буде корисним для науково-педагогічних працівників, педагогів та всіх учасників освітніх правовідносин, усіх хто має потребу у набутті широкого кола знань про освітнє право.

Предисловие

Освіта – це об'єктивна необхідність людського буття, що спрямована на розвиток особистості, її творчих здібностей, етичного ставлення до дійсності, формування духовного світу людини. Кожне суспільство створює власну систему освіти відповідно до своєї сутності та рівня соціально-економічного розвитку. У системі освіти відбиваються проблеми і потреби суспільства на даний конкретний час. В умовах стрімкого розвитку людської цивілізації роль системи освіти в житті людини постійно зростає. У наш час, у нашій державі, відбуваються серйозні реформи у правовому регулюванні відносин у сфері освіти, змінюється конфігурація вітчизняної системи освіти. Прийняття нових Законів України «Про освіту» від 05.09. 2017 року, «Про фахову передвищу освіту» від 06.06.2019 року та «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020 року спонукає до ґрунтовного теоретичного аналізу та викладання у вишах навчальної дисципліни «Освітнє право».

Навчальний посібник «Освітнє право у схемах та таблицях» покликаний розв’язати проблему підвищення рівня правової обізнаності учасників освітніх правовідносин, допомогти майбутнім і діючим педагогам, управлінцям та юристам краще зрозуміти специфіку правового регулювання у сфері освіти.

Освітнє право є комплексною галуззю права і для успішного її вивчення необхідні глибокі знання та фахові компетентності з теорії держави і права, історії держави і права, міжнародного публічного права, національного конституційного, адміністративного, цивільного, сімейного, господарського, трудового та інших галузей права. Враховуючи це все, ми обрали для викладу такого складного і об’ємного навчального курсу доволі доступну схематичну форму викладу. Таблиці, визначення основних термінів та схеми дозволяють стисло і максимально зрозуміло пояснити головні аспекти освітніх правовідносин в Україні та світі.

У запропонованому навчальному посібнику розглядаються теми: «Загальні положення освітнього права», «Система освіти України», «Правовий статус закладів освіти та особливості їх функціонування», «Учасники освітнього процесу та стандарти освіти в Україні», «Освіта та умови праці педагогічних працівників», «Управління та контроль у сфері освіти України», «Фінансово-економічні відносини у сфері освіти України», «Правові основи інклюзивної освіти» та «Міжнародне освітнє право».

Автори будуть вдячні за всі критичні зауваження і побажання, що пов’язані з покращенням посібника.

Володимир Мирошниченко

Характеристики
Автор
Мирошниченко В.О., Мирошниченко Ю.А., Фролов Ю.М.
Издательство
ЦУЛ
Год издания
2020
Количество страниц
145
ISBN
978-611-01-1883-5
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
170х240 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог