Підготовка тактичних груп (відділення, взвод). Альбом схем та методичних матеріалів

(0)
Артикул: 5782
Підготовка тактичних груп (відділення, взвод). Альбом схем та методичних матеріалів

Смотреть содержание

Издательство
ЦУЛ
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Військова навчально-методична публікація розроблена робочою групою офіцерів Центру оперативних стандартів і методики підготовки ЗС України спільно з Головним управління доктрин та підготовки Генерального штабу ЗС України. Склад робочої групи авторського колективу: полковник Євген МЕЖЕВІКІН... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
140 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Військова навчально-методична публікація розроблена робочою групою офіцерів Центру оперативних стандартів і методики підготовки ЗС України спільно з Головним управління доктрин та підготовки Генерального штабу ЗС України. Склад робочої групи авторського колективу: полковник Євген МЕЖЕВІКІН (керівник розроблення), полковник Святослав ЩЕРБИНА, полковник Олександр ЛЮБАРЕЦЬ, полковник Олег БОЙКО, підполковник Вадим ШПАК. Росіяни постійно прагнуть знаходити та впроваджувати нові способи та засоби ведення бойових дій. 

Тому ми маємо постійно слідкувати за змінами в тактиці дій підрозділів російської федерації, які застосовує ворог з метою розробки наших асиметричних способів успішної протидії їм. Альбом тактичних схем з методичними матеріалами (далі — АММ) для підготовки тактичних груп в складі загальновійськових (механізованих, мотопіхотних, піхотних, гірсько-штурмових, десантно-штурмових, аеромобільних, повітряно-десантних підрозділів та підрозділів морської піхоти) підрозділів рівня відділення або взводу (далі — піхотних) розроблено на основі отриманого бойового досвіду російсько-Української війни 2022—2023 років, а також вивчення та аналізу тактики дій противника та слабких місць наших підрозділів. 

Альбом тактичних схем з методичними матеріалами відпрацьовані для вивчення тактики дій в малих бойових групах при відсутності професійних інструкторів. Наведені схеми дій відпрацьовані в простому форматі, для того щоб їх вивчення не потребувало будь якої військової освіти. Мова пояснень в АММ виключає використання загально признаної військової термінології. 

Результатом вивчення цих АММ має стати формування тактичного мислення в тих, хто навчається загального розуміння тактичних дій та удосконалення практичного рівня навченості військовослужбовців підрозділу для підвищення їх виживання та ефективності дій в бою.

Характеристики
Издательство
ЦУЛ
Тип издания
Практическое пособие
Иллюстрации
черно-белые
Год издания
2024
Количество страниц
64
ISBN
978-611-01-3004-2
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог