Повноваження слідчого судді
- Автор
- Гловюк І.В., ещё 4
- Издательство
- Видавничий дім "Гельветика"
- Год издания
- 2020
- Переплет
- твердый
Аннотация
Навчально-методичний посібник підготовлений для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня для підготовки до занять зі спеціального курсу «Повноваження слідчого судді». Посібник містить тематичний план навчальної дисципліни, навчальний контент, плани практичних занять,... Читать далее
- Самовывозбесплатно
- Нова Поштаот 65 грн.
- Курьер Нова Поштаот 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Наличные при получении
- Терминал/наличные при самовывозе
- Оплата по счету (для юридических лиц)
Навчально-методичний посібник підготовлений для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня для підготовки до занять зі спеціального курсу «Повноваження слідчого судді».
Посібник містить тематичний план навчальної дисципліни, навчальний контент, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, питання, задачі, завдання або кейси для підсумкового контролю знань і вмінь здобувачів вищої освіти, літературу для спеціального курсу.
У Кримінальному процесуальному кодексі України 2012 р. інститут судового контролю у досудовому провадженні було істотно інституціонально та процедурно розширено, зокрема, шляхом впровадження такого суб’єкта, як слідчий суддя, та надання йому широкого кола повноважень у досудовому розслідуванні. Ці повноваження не є систематизованими у кримінальному процесуальному законодавстві, а процесуальний порядок їх реалізації є диверсифікованим. Динаміка сучасного кримінального процесуального законодавства також указує на подальше розширення компетенції слідчого судді у кримінальному провадженні. Втім, аналіз судової практики демонструє її неуніфікованість, наявність різних підходів до реалізації повноважень слідчого судді. Вищевказане зумовлює необхідність засвоєння здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня правильного розуміння сутності та змісту повноважень слідчого судді у кримінальному провадженні, усвідомлення проблемних аспектів їх реалізації, уміння правильно застосовувати норми кримінального процесуального права, які визначають правовий статус слідчого судді.
Метою вивчення навчальної дисципліни «Повноваження слідчого судді» є формування уявлення про повноваження слідчого судді у досудовому розслідуванні, порядок реалізації усіх груп повноважень слідчого судді, участі інших суб’єктів кримінального провадження у судово-контрольних провадженнях у досудовому розслідуванні.
Після успішного завершення цього курсу здобувач вищої освіти буде спроможний: правильно розуміти сутність вимог кримінального процесуального закону щодо порядку реалізації повноважень слідчого судді, застосовувати ці положення до конкретних обставин справ задля вирішення практичних завдань та їх належного процесуального оформлення, складати та оцінювати процесуальні документи.
Для досягнення мети курсу, формування компетентностей здобувачів вищої освіти передбачено проведення лекцій із використанням презентацій, практичних занять з вирішенням задач, кейсів, самостійної роботи з удосконаленням навичок написання рефератів, підготовки доповідей, вивчення узагальнення судової практики, а також опрацювання рішень судів, розміщених в Єдиному державному реєстрі судових рішень, рішень Європейського суду з прав людини.
Навчально-методичний посібник підготовлено на основі наукових та практичних напрацювань і публікацій його авторів.
- Автор
- Гловюк І.В., Стоянов М.М., Малахова О.В., Завтур В.А., Зіньковський І.П.
- Издательство
- Видавничий дім "Гельветика"
- Год издания
- 2020
- Количество страниц
- 220
- ISBN
- 978-966-992-074-4
- Переплет
- твердый
- Язык
- украинский
- Вес
- 0.4 кг
- Формат
- 145х200 мм
- Тираж
- 300