Хит продаж
Скидка

Початок кримінального провадження: поради адвоката

(0)
Артикул: 15176

Смотреть содержание

Автор
Глушко І.П.
Издательство
Норма права
Год издания
2021
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Книга, яку Ви тримаєте в руках, допоможе Вам швидко зорієнтуватися та діяти ефективно у ситуації, коли по відношенню до Вас, Ваших близьких або Вашого бізнесу було вчинено злочинні дії. Не даючи універсальних алгоритмів дій, книга містить ряд практичних порад щодо тактики поведінки... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
180 грн.150 грн.
-17%Выгода 30 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Книга, яку Ви тримаєте в руках, допоможе Вам швидко зорієнтуватися та діяти ефективно у ситуації, коли по відношенню до Вас, Ваших близьких або Вашого бізнесу було вчинено злочинні дії.

Не даючи універсальних алгоритмів дій, книга містить ряд практичних порад щодо тактики поведінки потерпілого, або його представника на початкових етапах розслідування кримінального провадження. Ці поради сприятимуть захисту прав, законних інтересів потерпілого, відшкодуванню заподіяної злочином шкоди та притягненню винних до відповідальності.

Крім того, у книзі описується процесуальний інструментарій взаємодії з органами досудового розслідування та прокуратури, як в цілому, так і у разі неналежного розслідування кримінального провадження та невиконання правоохоронцями своїх професійних обов’язків.

Ця книга дасть Вам певне розуміння того, як потерпілому або його представнику не бути пасивним спостерігачем процесу розслідування злочину, а стати активним процесуальним гравцем та захистити порушені права.

Предисловие

Мені, як автору даної книги перед викладом хотілось би сказати декілька слів щодо її цільової аудиторії, мети її написання, висвітлених у книзі питань та проблемних моментів.

Книга, яку Ви тримаєте в руках, на думку автора, може стати у нагоді для досить широкого кола осіб, зокрема для практикуючих адвокатів, юристів, студентів юридичних вузів, підприємців, людей, які внаслідок тих, чи інших життєвих обставин потребують захисту своїх прав та законних інтересів в рамках, що регулюються кримінально-процесуальним правом, а також працівників судових та правоохоронних органів, яким, на наш погляд, було б корисно поглянути на деякі проблемні питання кримінального процесу з точки зору адвоката, захисника.

Як видно із назви книги, автор не ставить собі за мету розробку наукових або ж теоретичних знань, метою її написання є реальна практична допомога практикуючим юристам та особам права, яких порушені, або можуть бути порушені на початковій стадії кримінального процесу, а саме на етапах внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початку досудового розслідування.

Слід зазначити, що вчасність, повнота та коректність внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, своєчасність проведення слідчих (розшукових) дій є запорукою ефективного розслідування провадження поновлення прав та захисту законних інтересів потерпілого.

Водночас забезпечення передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України прав осіб, яким в подальшому може бути оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення на ранніх стадіях досудового розслідування є надважливою складовою забезпечення їх права на захист та безпосередньо впливає на результат розслідування та судового розгляду провадження.

З огляду на наведене, автор у даній книзі висвітлить своє бачення існуючих проблем і шляхів їх попередження або вирішення, та заздалегідь вдячний читачеві за приділену увагу та витрачений на читання час.

Характеристики
Автор
Глушко І.П.
Издательство
Норма права
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2021
Количество страниц
100
ISBN
978-617-7850-19-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х215 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог