Практика розмежування юрисдикції справ Великою Палатою Верховного Суду

(0)
Артикул: 4493
Практика розмежування юрисдикції справ Великою Палатою Верховного Суду

Смотреть содержание

Автор
Ковальський В.С.
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2022
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Українське законодавство у багатьох випадках не надає чіткої відповіді щодо приналежності судової справи до тієї чи іншої юрисдикції. Подання позову до неналежного суду досить часто призводить до винесення некомпетентного рішення, а згодом можливості скасування його судом вищої інстанції. І, як... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
350 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Українське законодавство у багатьох випадках не надає чіткої відповіді щодо приналежності судової справи до тієї чи іншої юрисдикції. Подання позову до неналежного суду досить часто призводить до винесення некомпетентного рішення, а згодом можливості скасування його судом вищої інстанції. І, як результат, затягування часу на захист свого права.

Законом України «Про судоустрій і статус суддів» установлено, що Велика Палата Верховного Суду (далі – ВП ВС) у визначених законом випадках здійснює перегляд судових рішень у касаційному порядку з метою забезпечення однакового застосування судами норм права. Під час такого перегляду ВП ВС наділена повноваженнями вирішувати питання юрисдикційності тієї чи іншої справи, адже процесуальними кодексами визначено, що справа підлягає передачі на розгляд ВП ВС, коли учасник справи оскаржує судове рішення з підстав порушення правил предметної чи суб’єктної юрисдикції (ч. 6 ст. 346 Кодексу адміністративного судочинства України, ч. 6 ст. 303 Господарського процесуального кодексу України, ч. 6 ст. 403 Цивільного процесуального кодексу України).

У збірнику розкривається поняття «юрисдикції», як правового принципу спеціалізації судів. У ньому наведені рішення Великої Палати Верховного Суду, які розглядалися з підстав необхідності визначення юрисдикції у період з 2019 по 2021 рік.

Видання розраховане на практикуючих юристів, науковців, викладачів, аспірантів і студентів юридичних вищих навчальних закладів.

Характеристики
Автор
Ковальський В.С.
Издательство
Юрінком Iнтер
Год издания
2022
Количество страниц
312
ISBN
978-966-667-790-0
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.2 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог