Право Європейського Союзу: нормативні матеріали
- Автор
- Яковюк І.В.
- Издательство
- Право
- Год издания
- 2019
- Переплет
- мягкий
Аннотация
Збірник містить основні документи станом на 01.04.2019 р., необхідні для опанування навчальних курсів із права Європейського Союзу студентами закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «право». Розрахований на студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів. Читать далее
- Самовывозбесплатно
- Нова Поштаот 65 грн.
- Курьер Нова Поштаот 90 грн.
- Онлайн-оплата
- єПідтримка
- Наличные при получении
- Терминал/наличные при самовывозе
- Оплата по счету (для юридических лиц)
Збірник містить основні документи станом на 01.04.2019 р., необхідні для опанування навчальних курсів із права Європейського Союзу студентами закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «право».
Розрахований на студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів.
2014 рік став роком прориву у відносинах між Україною та Європейським Союзом, оскільки саме в цьому році відбулося підписання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (21 березня 2014 р. була підписана політична частина, а 27 червня 2014 р. - економічна частина Угоди). Верховна Рада України та Європейський Парламент синхронно (16 вересня 2014 р.) ратифікували Угоду про асоціацію. Після цього Українська сторона передала Депозитарію Угоди (Генеральному Секретаріату Ради Європейського Союзу) ратифікаційні грамоти і завершила таким чином зі свого боку всі внутрішньодержавні процедури ратифікації цієї Угоди.
У результаті тривалого процесу ратифікації державами - членами ЄС з 01.09.2017 р. Угода про асоціацію набрала чинності у повному обсязі. На сьогодні Угода про асоціацію - це головний міжнародний договір, що регулює відносини України та ЄС, який за своїм обсягом і тематичним охопленням є найбільшим міжнародним договором за всю історію України та договірної практики Європейського Союзу.
Одним із зобов’язань, які взяла на себе Україна за цією Угодою, є необхідність приведення вітчизняного законодавства у відповідність до acquis communautaire (acquis ЄС), що визнається пріоритетною складовою процесу інтеграції України до ЄС. Крім того, забезпечення відповідності вітчизняного законодавства acquis ЄС є одним із критеріїв членства в ЄС (так званий третій Копенгагенський критерій членства).
На сьогодні Угода про асоціацію є не лише частиною національного законодавства; вона має суттєвий вплив на розвиток українського права. З огляду на євроінтеграційний напрямок зовнішньої політики нашої держави, а також набрання чинності Угоди про асоціацію, що містить відсилання до acquis ЄС, на українських правників покладено важливе завдання із ґрунтовного вивчення норм права Європейського Сою та положень зазначеного міжнародного договору. Збірка, що пропонується, надає зручні можливості для роботи з наведеним матеріалом і складається з двох частин. Перша частина містить основоположні акти Європейського Союзу, друга - нормативні акти, що стосуються безпосереднього правового регулювання відносин між Україною та ЄС.
Усі документи наводяться станом на 01 квітня 2019 р. Сподіваємося, що цей збірник допоможе читачам у вивченні й застосовуванні як права Європейського Союзу, так і українського законодавства з питань європейської інтеграції.
- Автор
- Яковюк І.В.
- Издательство
- Право
- Тип издания
- Сборник статей
- Год издания
- 2019
- Количество страниц
- 500
- ISBN
- 978-966-937-684-8
- Переплет
- мягкий
- Язык
- украинский
- Вес
- 0.5 кг
- Формат
- 145х200 мм
- Тираж
- 100