Право Європейського Союзу: нормативні матеріали

(0)
Артикул: 15286
Право Європейського Союзу: нормативні матеріали

Смотреть содержание

Автор
Яковюк І.В.
Издательство
Право
Год издания
2019
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Збірник містить основні документи станом на 01.04.2019 р., необхідні для опанування навчальних курсів із права Європейського Союзу студентами закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «право». Розрахований на студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів. Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Збірник містить основні документи станом на 01.04.2019 р., необхідні для опанування навчальних курсів із права Європейського Союзу студентами закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «право».

Розрахований на студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів.

Предисловие

2014 рік став роком прориву у відносинах між Україною та Європейським Союзом, оскільки саме в цьому році відбулося підписання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (21 березня 2014 р. була підписана політична частина, а 27 червня 2014 р. - економічна частина Угоди). Верховна Рада України та Європейський Парламент синхронно (16 вересня 2014 р.) ратифікували Угоду про асоціацію. Після цього Українська сторона передала Депозитарію Угоди (Генеральному Секретаріату Ради Європейського Союзу) ратифікаційні грамоти і завершила таким чином зі свого боку всі внутрішньодержавні процедури ратифікації цієї Угоди.

У результаті тривалого процесу ратифікації державами - членами ЄС з 01.09.2017 р. Угода про асоціацію набрала чинності у повному обсязі. На сьогодні Угода про асоціацію - це головний міжнародний договір, що регулює відносини України та ЄС, який за своїм обсягом і тематичним охопленням є найбільшим міжнародним договором за всю історію України та договірної практики Європейського Союзу.

Одним із зобов’язань, які взяла на себе Україна за цією Угодою, є необхідність приведення вітчизняного законодавства у відповідність до acquis communautaire (acquis ЄС), що визнається пріоритетною складовою процесу інтеграції України до ЄС. Крім того, забезпечення відповідності вітчизняного законодавства acquis ЄС є одним із критеріїв членства в ЄС (так званий третій Копенгагенський критерій членства).

На сьогодні Угода про асоціацію є не лише частиною національного законодавства; вона має суттєвий вплив на розвиток українського права. З огляду на євроінтеграційний напрямок зовнішньої політики нашої держави, а також набрання чинності Угоди про асоціацію, що містить відсилання до acquis ЄС, на українських правників покладено важливе завдання із ґрунтовного вивчення норм права Європейського Сою та положень зазначеного міжнародного договору. Збірка, що пропонується, надає зручні можливості для роботи з наведеним матеріалом і складається з двох частин. Перша частина містить основоположні акти Європейського Союзу, друга - нормативні акти, що стосуються безпосереднього правового регулювання відносин між Україною та ЄС.

Усі документи наводяться станом на 01 квітня 2019 р. Сподіваємося, що цей збірник допоможе читачам у вивченні й застосовуванні як права Європейського Союзу, так і українського законодавства з питань європейської інтеграції.

Характеристики
Автор
Яковюк І.В.
Издательство
Право
Тип издания
Сборник статей
Год издания
2019
Количество страниц
500
ISBN
978-966-937-684-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.5 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
100
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог