• Главная
 • Налоговое право
 • Правопорушення в бюджетній сфері України: протидія, розслідування, відповідальність, правова характеристика правопорушень, актуальна судова практика, особливості правозастосування під час воєнного стану
Новинка

Правопорушення в бюджетній сфері України: протидія, розслідування, відповідальність, правова характеристика правопорушень, актуальна судова практика, особливості правозастосування під час воєнного стану

(0)
Артикул: 6123

Смотреть содержание

Автор
Ковалів М.В., ещё 19
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Год издания
2024
Переплет
мягкий

Все характеристики

Аннотация

Нині бюджетне законодавство України кодифіковане і визначається положеннями Бюджетного кодексу України та Законами України про державний бюджет на поточний бюджетний рік.  Проте одночасно не існує цілісного правового інституту бюджетно-деліктного права, в якому за вчинення бюджетного... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
480 грн.
Характеристики
Аннотация
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Нині бюджетне законодавство України кодифіковане і визначається положеннями Бюджетного кодексу України та Законами України про державний бюджет на поточний бюджетний рік. 

Проте одночасно не існує цілісного правового інституту бюджетно-деліктного права, в якому за вчинення бюджетного делікту передбачатися застосування і правовідновлювальних заходів, і заходів юридичної відповідальності. 

При цьому значне місце серед правопорушень, що негативно впливають на фінансову безпеку України, займають саме порушення бюджетного законодавства. 

Пропоноване видання визначає загальну характеристику бюджетного законодавства, окреслює коло протиправних діянь, що характеризують кримінальні та адміністративні правопорушення в бюджетній сфері, аналізує сучасне становище із протидією цим небезпечним явищам, звертає увагу на особливості правозастосування під час воєнного стану. 

Видання буде в нагоді здобувачам вищої юридичної освіти та їх викладачам, практикуючим правникам, працівникам правоохоронних органів, органів правосуддя, податкових органів, працівникам державної аудиторської служби, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, а також для вдумливої уваги усім зацікавленим читачам.

Характеристики
Автор
Ковалів М.В., Пєтков С.В., Копотун І.М., Назимко О.В, Данилевська Ю.О., Пєтков В.П., Аніщенко М.А., Скриньковський Р.М., Гудима В.В., Козяр Р.Я., Хмиз М.В., Корецька В.В., Корецький О.П., Цюх С.І., Крамар Р.І., Анохін В.О., Кошиков Д.О., Крамар О.М., Проць І.М., Семів С.Р.
Издательство
Видавничий дім "Професіонал"
Тип издания
Практическое пособие
Год издания
2024
Количество страниц
323
ISBN
978-611-01-3156-8
Переплет
мягкий
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
200
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог