Правове регулювання органічного господарювання. Навчальний посібник

(0)
Артикул: 153390
Правове регулювання органічного господарювання. Навчальний посібник

Смотреть содержание

Автор
Піддубна Д.С.
Год издания
2017
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Навчальний посібник побудований на засадах системності, багатогранності, складності та міждисциплінарних зв'язків. Поєднує два змістові модулі, у межах яких розкриваються 7 тем, глосарій, бібліографію і С0-додаток. У додатку надано автентичні нормативно-правові акти як першоджерела та... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
780 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ПонедельникОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Навчальний посібник побудований на засадах системності, багатогранності, складності та міждисциплінарних зв'язків. Поєднує два змістові модулі, у межах яких розкриваються 7 тем, глосарій, бібліографію і С0-додаток. У додатку надано автентичні нормативно-правові акти як першоджерела та презентації до кожної теми українською та англійською мовами.

Для широкої наукової громадськості, викладачів, аспірантів, ад'юнктів, студентів, слухачів, курсантів вищих навчальних закладів, практичних працівників, відповідних суб’єктів господарювання як позитивний приклад комплексного, детального, структурованого підходу до поєднання практичних елементів і теоретичних у напрямі правового регулювання органічного господарювання в Україні та світі.

Предисловие

Сучасний екологічний стан навколишнього природного середовища у світі, сучасний стан природних ресурсів та об’єктів, запровадження і поширення міжнародною спільнотою органічного, біологічного, біодинамічного землеробства, збільшення площ земель сільськогосподарського призначення на світовій арені для ведення органічного сільськогосподарського виробництва, а для України, окрім усього зазначеного, з урахуванням її євроінтеграційної спрямованості, потреби «йти в ногу з часом» у відповідності до тенденцій міжнародної політики, вимог, прерогатив, з урахуванням політико-соціаль-ного положення на сході України виправданим, своєчасним, необхідним стає запровадження, підтримка, поширення органічного господарювання. З урахуванням зазначеного, а також тих позицій науковців, які говорять про недостатню обізнаність громадян країни про органічне господарювання в цілому та його складових, про недостатнє висвітлення відповідних позицій поміж студентської молоді, враховуючи те, що здійснення органічного господарювання на ряду з будь-якою іншою господарською діяльністю має бути врегульована нормами права - така діяльність має бути вивчена поміж майбутніх спеціалістів, а відповідні курси розроблені і запроваджені в освітній процес.

Оскільки така діяльність містить під собою і підґрунтя для здійснення експорту такої продукції (сировини), а отже робить зв’язок співпраці з міжнародними нормами права, які будуть застосовуватися під час експортної діяльності. Варто враховувати, що в залежності від країни постачання, співпраці нормативно-правові вимоги будуть різнитися, а з метою уникнення в майбутньому за відповідне порушення накладення фінансових санкцій (як це зазвичай прийнято на міжнародному рівні) відповідні норми права мають бути знайомі для відповідних суб’єктів, утому числі юристів, які будуть здійснювати консультувальний чи документальний супровід такої діяльності.

Окрім того, необхідно чітко розуміти, що запровадження такого виробництва - не лише потреба відповідати міжнародним тенденціям, а й зберегти власні природні ресурси України, забезпечити населення безпечною та якісною їжею, відродити сільські поселення, як складову адміністративно-територіального устрою, створити нові робочі місця тощо. Сільська територія -завжди виступає стратегічним об’єктом і у питаннях забезпечення цілісності територіального устрою країни, адже виступає стратегічним елементом у визначеному питанні.

Органічне виробництво стратегічний та основний напрям, який на сьогодні визнаний Міністерством аграрної політики та продовольства України.Усі нормативні Стратегії спрямовані на його втілення. Відбувається вивчення міжнародного досвіду на рівні нормативно-правових актів відповідних країн. Здійснюється укладення безлічі міжнародних договорів у напрямі співпраці щодо експорту ряду важливих видів продукції (сировини). Вивчаються загальні міжнародні вимоги до видів продукції та втілюється їхнє дотримання з метою відповідності та безпроблемного доступу на світові ринки збуту. Створюються експертні групи з метою розробки належних нормативно-правових актів в Україні з визначеного напряму.

Останні тенденції і у наукових площинах не лише України, говорять про доцільність та потребу такого запровадження, про необхідність розроблення і втілення належних курсів у навчальні програми вищих навчальних закладів, про необхідність вчинення ряду інформаційних дій з метою привернення уваги, підвищення рівня інформаційної обізнаності, а в комплексі сприяти масовому втіленню такого виробництва/господарювання на теренах України та світі.

Розуміючи усю відповідальність за якість підготовки майбутніх юристів, адміністрація Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України усебічно сприяє розвитку відповідного напряму. Адже, окрім певної специфічної спрямованості інституту, здійснюється підготовка і майбутніх юристів на правовому факультеті, а отже відповідні напрями оволодіння специфічними нормами права не оминають і студентів вишу.

Виходячи із зазначеного Вченою радою Донецького юридичного інституту МВС України було затверджено програму навчальної дисципліни «Правове регулювання органічного господарювання», яка була розроблена доцентом кафедри цивільного та господарського права ДЮІ МВС України, кандидатом юридичних наук Піддубною Д. С.. Навчальний курс є специфічним напрямом висвітлення ряду важливих правових позицій щодо органічного господарювання, вміщує питання історичного запровадження такого виду діяльності, правові ступені становлення в Україні, відображає сучасне законодавство, що застосовується у його регулюванні, висвітлює міжнародні вимоги Європейського Союзу у питаннях здійснення органічного виробництва, а також подібні вимог для третіх країн і кожної країни світу у відповідності до розроблених національних стандартів, також розглядає безпосереднє термінологічне розуміння такого виробництва та господарювання, сучасну законодавчу базу з даного питання, складові процесу органічного виробництва, елементи співробітництва у напрямі особа, виробник та держава, сегментні положення щодо емблем, конверсійних періодів, а також застосування належних видів відповідальності.

Розуміючи відповідальність за забезпечення навчальною літературою студентів з відповідного курсу, а також в якості посібника для практикуючих юристів було розроблено навчальний посібник з курсу «Правове регулювання органічного господарювання». Побудова посібника ґрунтується на поєднанні теоретичного матеріалу та питань для самоконтролю, а також включає у відповідності до вимог Міністерства освіти і науки України завдання для перевірки здобутих знань студентами у вигляді питань для самоконтролю та тестових завдань.

За неоціненні поради, настанови та спрямування висвітлення аспектів правового регулювання досліджуваного напряму автор висловлює щирі слова подяки рецензентам роботи кандидату юридичних наук, професору, професору кафедри аграрного, земельного та екологічного права Національного університету «Одеська юридична академія» Каракашу 1.1, та доктору юридичних наук, доценту, завідувачеві кафедри цивільного та господарського права Національного університету біоресурсів та природокористування України Піддубному О. Ю.. Слова подяки висловлюються кожному, хто чи безпосередньо чи опосередковано причетний до створення цієї наукової праці.

З повагою до кожного, кандидат юридичних наук,

старший викладач кафедри цивільного та господарського права Донецького юридичного інституту МВС України 

Д. С. Піддубна

Характеристики
Автор
Піддубна Д.С.
Год издания
2017
Количество страниц
679
ISBN
978-617-7104-88-8
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
1 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог