Новинка

Психологія бою

(0)
Артикул: 4695

Смотреть содержание

Автор
Романишин Андрій
Издательство
Видавництво "Астролябія"
Год издания
2022
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

У книзі акумульовано сучасні підходи до розуміння психологічних особливостей сучасних бойових дій та їхнього впливу на бойову діяльність військовослужбовців. Описано форми, методи та засоби, які може застосовувати командир, щоб підтримати належний морально-психологічний стан особового складу в... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
В наличии
320 грн.
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
ЗавтраОтправка до 19.00
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

У книзі акумульовано сучасні підходи до розуміння психологічних особливостей сучасних бойових дій та їхнього впливу на бойову діяльність військовослужбовців. Описано форми, методи та засоби, які може застосовувати командир, щоб підтримати належний морально-психологічний стан особового складу в різних ситуаціях бойової діяльності. Представлений у книзі матеріал орієнтований на прикладне застосування у військових підрозділах. 

Для курсантів, офіцерів і викладачів вищих військових навчальних закладів, командирів, фахівців морально-психологічного забезпечення, а також усіх, хто цікавиться проблематикою військової психології.

Предисловие

Досвід бойових дій щодо відбиття повномасштабної агресії Російської Федерації проти України яскраво демонструє, що ефективність застосування військ визначається не тільки формами та методами бойової підготовки особового складу, але й психологічними факторами бойової діяльності, прогнозуванням поведінки бійця під час виконання бойових завдань, формуванням у період підготовки і підтриманням належного морально-психологічного стану безпосередньо в бою, забезпеченням вчасного відновлення нормального функціонування психіки воїнів після впливу на неї надінтенсивного стресу.

Військовий керівник повинен бути психологом, який знає, за якими законами функціонує психіка солдатів в обстановці впливу потужних стрес-факторів бою, як змінюється їхня активність та поведінка в різних видах бою, в разі застосування супротивником різних видів зброї, засобів інформаційно-психологічного впливу, які наслідки бойового стресу та бойової психічної травми, як впливають на взаємини воїнів забобони та чутки, на які девіантні вчинки здатні його підлеглі, за допомогою яких методів можна зробити їх психологічно сильнішими, впевненішими, активнішими, ефективнішими в бойовому відношенні тощо.

На жаль, досі ще не вироблено єдиних підходів до змісту роботи командира щодо морально-психологічного забезпечення бойової діяльності підлеглого йому особового складу. Не всі командири розуміють, що для ефективного керування бійцями треба брати до уваги особливості їхнього психічного реагування в екстремальних обставинах. Постає гостра потреба переосмислити традиційні уявлення про процеси управління особовим складом у бою, що дасть можливість розробити і впровадити уніфіковані технології психологічного впливу на особовий склад.

Це видання є продовженням роботи науково-педагогічних працівників, офіцерів структур морально-психологічного забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України щодо узагальнення підходів до розв’язання проблем морально-психологічного забезпечення бойової діяльності. Під час його створення автори творчо використали власний бойовий досвід, поради військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь у російсько-українській війні, методичні розробки з питань організації морально-психологічного забезпечення бойових дій, надання психологічної допомоги військовослужбовцям під час ведення бойових дій, матеріали військових засобів масової інформації як України, так і інших держав.

Володимир Мороз,
начальник Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України.

Характеристики
Автор
Романишин Андрій
Издательство
Видавництво "Астролябія"
Год издания
2022
Количество страниц
336
ISBN
978-617-664-260-2
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.3 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог