Спогади про Людину, Вченого, Науковця (до 60-річчя від Дня народження професора Ірини Володимирівни Жилінкової)

(0)
Артикул: 15275
Спогади про Людину, Вченого, Науковця (до 60-річчя від Дня народження професора Ірини Володимирівни Жилінкової)

Смотреть содержание

Автор
Стефанчук Р.О.
Год издания
2019
Переплет
твердый

Все характеристики

Аннотация

Громадська організація «Ліга професорів права, докторів юридичних наук та докторів філософії у сфері права» продовжує серію видань «In Memoriam», присвячену видатним науковцям-правникам, які відійшли у кращий світ, однак пам’ять про яких завжди буде жити у серцях їх учнів, колег та... Читать далее

Быстрая отправка
Рекордное время отправки заказа 10 минут
Безопасная оплата
Доступны все популярные сервисы Google Pay, Apple Pay, Privat24
Надёжная упаковка
Экологичная к природе и бережливая к книгам
Нет в наличии
Узнайте первым, когда появится в наличии
Характеристики
Аннотация
Предисловие
Отзывы (0)
  • Самовывозбесплатно
  • Нова Поштаот 65 грн.
  • Курьер Нова Поштаот 90 грн.
 • Онлайн-оплата
 • єПідтримка
 • Наличные при получении
 • Терминал/наличные при самовывозе
 • Оплата по счету (для юридических лиц)
Аннотация

Громадська організація «Ліга професорів права, докторів юридичних наук та докторів філософії у сфері права» продовжує серію видань «In Memoriam», присвячену видатним науковцям-правникам, які відійшли у кращий світ, однак пам’ять про яких завжди буде жити у серцях їх учнів, колег та близьких. 

Ця книга є збірником спогадів та статей, що присвячені пам’яті видатного вченого-цивіліста, фахівця у сфері цивільного та сімейного права, доктора юридичних наук, професора, член креспондента Національної академії правових наук України Ірини Володимирівни Жилінкової та підготовлені її учнями, колегами та друзями. У книзі вміщений і інший інформативний матеріал.

Книга розрахована на професійних юристів, студентів юридичних факультетів, а також широкий читацький загал.

Предисловие

Громадська організація «Ліга професорів права, докторів юридичних наук та докторів філософії у сфері права» спільно з кафедрою цивільного права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого цією книгою продовжує серію видань «In Memoriam», присвячену видатним науковцям-правникам, які відійшли у кращий світ, однак пам’ять про яких завжди буде жити у серцях їх учнів, колег та близьких.

Ця книга, яку Ви тримаєте в руках, уже четверта за ліком у серії. У ній ми намагались віддати шану знаному цивілісту, доктору юридичних наук, професору, члену-кореспонденту Національної академії правових наук України Ірині Володимирівні Жилінковій насамперед як Людині, Вченому та Цивілісту. У книзі подані наукові статті провідних цивілістів, присвячені актуальним проблемам цивільного та сімейного права, підготовлені її учнями, колегами та друзями.

Ініціативна група намагалась зробити все, щоб добра пам’ять про Ірину Володимирівну Жилінкову була закарбована для нащадків. Щоб прийдешні покоління розуміли, що тільки в повазі до Людини-Вчителя, яка сіє розумне й вічне та своєю щоденною копіткою працею зрощує Добро в душах своїх учнів, є майбутнє.

Ми щиро хотіли зробити цю книгу живою, цікавою і такою, що змусить кожного із нас вкотре з теплом у серці згадати про Ірину Володимирівну Жилінкову. Сподіваюсь, що нам це вдалось.

Характеристики
Автор
Стефанчук Р.О.
Тип издания
Сборник статей
Год издания
2019
Количество страниц
288
ISBN
978-966-937-647-3
Переплет
твердый
Язык
украинский
Вес
0.4 кг
Формат
145х200 мм
Тираж
300
Отзывы
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Подписывайтесь на рассылку!

Никакого спама и рекламы. Только бонусы, новинки и полезная информация

Каталог